کولمن: گفته بودم برای تفریح به فرانسه نیامده ایم

سرمربی ولز می گوید تیمش برای رقابت کردن و نه تفریح به فرانسه آمده است و می خواهد به روند خوبش ادامه دهد.

به گزارش ایسنا، دو تیم بلژیک و ولز در دومین دیدار مرحله یک چهارم نهایی یورو ۲۰۱۶ در شهر لیل برابر هم به میدان رفتند که این دیدار با برتری ۳ بر یک ولز به پایان رسید.

کریس کولمن سرمربی ولز بعد از این دیدار گفت: همانطور که از قبل گفتم برای تفریح به فرانسه نیامده ایم. از قبل می‌دانستیم بازی بسیار سختی در پیش داریم. اینجا برای رقابت کردن آمده ایم و فکر می‌کنم چیزهای خوبی برای عرضه داریم. از بازیکنانم خواستم که در هر بازی با تمام توان رقابت کنند و فکر می کنم به خوبی از عهده آن برآمده ایم. ما بازیکنان خوبی مثل جو آلن، رمزی و بیل داریم که به خوبی توپ را در زمین به گردش در می‌آورند.

کولمن در پایان گفت: هیچوقت از رویاپردازی کردن نترسید. چهار سال پیش من در موقعیتی بودم که هیچ کس فکرش را نمی کردم تیمم در نیمه نهایی یورو حاضر باشد. در زندگی شکست های زیادی تا پیروزی کسب کردم و به همین خاطر از این برد خیلی خوشحال هستم و به بازیکنانم می‌بالم و امیدوارم روند خوبمان را ادامه دهیم.

[ منبع این خبر سایت الف-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت الف-ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن با ایمیل khabargroup.info@gmail.com ارتباط برقرار نمایید..

تبلیغات

جدیدترین اخبار ورزشی

تبلیغات