یزدانی المپیک را نشانه رفته است/امید زیادی به آزادکاران وجود دارد

علی بیات در گفتگو با خبرنگار مهر ضمن اظهار رضایت از روند آماده‌سازی آزادکاران برای حضور در المپیک ۲۰۱۶ ریو اظهار داشت: خوشبختانه روند اجرایی برنامه های تمرینی آزادکاران اردونشین به خوبی پیگیری می شود و ما در بسیاری از اوزان به اجماع نهایی برای انتخاب ملی‌پوشان رسیده ایم.

وی با توجه به مصوبات شورای فنی افزود: خوشبختانه ما مشکل خاصی برای انتخاب و گزینش نفرات مورد نظر برای المپیک نداریم و به خوبی توانستیم طبق روند قبلی پیش برویم. البته مصاف انتخابی آزادکاران سنگین وزن باید بعد از ماه مبارک رمضان برگزار و ملی‌پوش المپیکی از بین کمیل قاسمی و پرویز هادی انتخاب شود.

سرپرست تیم ملی کشتی آزاد ادامه داد: رضا یزدانی هم باید همچنان تا ۲۰ روز مانده به اعزام به المپیک همچنان به تمرینات خود ادامه دهد که البته او در هفته های اخیر نشان داده عزم خود را برای المپیک جزم کرده و حضور در این رویداد بزرگ را نشانه رفته است.

بیات به دلایل عدم اعزام یزدانی به تورنمنت اسپانیا اشاره کرد و افزود: کادر فنی تیم ملی پس از مشورت با اعضای شورای فنی تصمیم گرفت یزدانی همچنان در اردو بماند چراکه ممکن بود او در ضورت اعزام به تورنمنت اسپانیا دچار آسیب دیدگی شود و روند درمانی اش بطول بیانجامد. در نتیجه قرار شد وی فعلا روند درمان و تمرینات خود را در تهران ادامه دهد تا اینکه ما ۲۰ روز قبل از المپیک نسبت به انتخاب نهایی ملی پوش وزن ۹۷ کیلوگرم اقدام کنیم.

وی در خاتمه خاطر نشان کرد: تمرینات اردوی تیم ملی کشتی آزاد با شور و اشتیاق اردونشینان در حال اجراست و همین موضوع ما را به حضور موفق ملی‌پوشان در المپیک ۲۰۱۶ ریو امیدوارتر کرده است.ضمن اینکه ترکیب نهایی آزادکاران اعزامی به المپیک ۱۵ روز مانده به این رویداد بزرگ معرفی می شود.

[ منبع این خبر سایت مهر-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت مهر-ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن با ایمیل khabargroup.info@gmail.com ارتباط برقرار نمایید..

تبلیغات





جدیدترین اخبار ورزشی

تبلیغات