گربیچ: انگار فراموشی گرفته بودیم!/ لوزانو: حضور تماشاگران جو خاصی ایجاد کرده بود

گربیچ: انگار فراموشی گرفته بودیم!/ لوزانو: حضور تماشاگران جو خاصی ایجاد کرده بود
سرمربی تیم والیبال صربستان از شاگردانش انتقاد کرد و سرمربی تیم ایران هم حضور تماشاگران ایرانی را اتفاق خاصی دانست.
 




به گزارش خبرگزاری برنا، نشست خبری پس از دیدار تیم‌های والیبال ایران و صربستان دقایقی پیش در سالن 12 هزار نفری آزادی با حضور سرمربیان و کاپیتان‌های دو تیم برگزار شد.


دراگان استانکویچ، کاپیتان تیم ملی صربستان در این نشست خبری گفت: دو ست اول را خیلی خوب بازی کردیم. در سرویس و دفاع امتیاز گرفتیم اما از ست سوم به بعد اجازه دادیم ایران غلبه کند برما. جمعیت داخل سالن هم به ایران کمک کرد. می توانستیم برنده این دیدار باشیم اما این اتفاق نیفتاد.


وی ادامه داد: هر دو تیم به میدان آمدند که ببرند. تیمی نمی خواهد ببازد. به تیم ایران تبریک می گویم و باید به بازی فردا فکر کنیم.


سعید معروف، کاپیتان ایران هم در این نشست اظهار کرد: صربستان تنها تیم بدون شکست بود و انتظار داشتیم بازی برابر شروع شود اما ابتدای بازی به سود صربستان بود. در مجموع خمشحالمی با توجه به گمک بچه ها به بازی برگشتیم. نمایش واقعی ما از ست سوم بود و تلاش ما و حمایت تماشاگران اجازه داد به بازی برگردیم. گریم پنجم نزدیک بود و هنر فردی بازیکنان به کمکان رسید. در مجموع بازی بسیار خوبی بود و خوشحالم به پیروزی رسیدم. .


پس از صحبت‌های دو کاپیتان، نوبت به سرمربیان رسید و نیکولا گربیچ، سرمربی صربستان در ادامه این نشست اظهار کرد: ابتدا این بازی را به ایران تبریک می‌گویم. بازی بسیار خوبی بود. ایران به خودباوری رسید. به نظرم بازی باید به دو بخش تقسیم شود. بخش اول دو ست اول و دوم که در همه چیز خوب بودیم اما در ست های بعد انگار فراموشی گرفتیم و با اینکه می توانستیم بازی را ببریم اما این اتفاق نیفتاد. به هرحال امیدوارم فردا مقابل آرژانتین بازی بهتری به نمایش بگذاریم.


رائول لوزانو هم در این نشست اظهارکرد: تماشاگران با حضور خود، جو بسیار خاصی ایجاد کرده بودند. بعد باید از تیمم به خوبی یاد کنم که بعد از دو ست به بازی برگشتیم. باید به دوستم، سرمربی صربستان تبریک بگویم. تیم او در مسیر خوبی قرار گرفته و بردهای ارزشمندی به دست آورده است.


وی اضافه کرد: با وجود بازی های خوب صربستان متاسفانه نتوانست به المپیک صعود کند و با چنین تیم خوبی نتوانستند در عین شایستگی به این موفقیت برسند. باید از تیم خودم هم بگویم که به خوبی توانست به بازی برگردد و بازی را به سود خود تمام کند.


 


 



 

 


#1varzesh #تیم_ملی_ایران #صربستان #والیبال #سعید_معروف #لیگ_جهانی_والیبال #۱ورزش

[ منبع این خبر سایت ورزش 1 می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ورزش 1 منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن با ایمیل khabargroup.info@gmail.com ارتباط برقرار نمایید..

تبلیغات





جدیدترین اخبار ورزشی

تبلیغات