آنچلوتی: آلمان از ایتالیا تیم بهتری است


به گزارش "ورزش سه"، مربی جدید بایرن به تحسین تیم ملی آلمان و بطور خاص یواخیم لوو پرداخت. کارلو آنچلوتی در ستونش در روزنامه انگلیسی "تلگراف" نوشت:" عوامل موفقیت آلمان تنها به استعداد و تکنیک محدود نمی‌شود، بلکه روحیه و تجربه را هم نباید نادیده گرفت.

 

آنها می‌دانند چگونه باید برنده شد؛ می‌دانند چه باید کرد. آلمان در حال حاضر ترکیب فوق‌العاده‌ای از این عوامل مهم را دارد. این تیم را فقط می‌توان تحسین کرد. یواخیم لوو تیمی متشکل از قهرمانان را شکل داده است. شش بازیکن از ملی‌پوشان تیم جوانان 2009 حالا در تیم ملی بزرگسالان است و این یک موفقیت باورنکردنی است.

 

 

 

 

اینکه بازیکنان آلمان وقتی تحت فشار قرار می‌گیرند بهترین دستاوردشان را ارائه می‌دهند نیز مرهون تلاش‌های لوو است؛ او تیمی ساخته که وقتی در میدان کار برایش سخت می‌شود، خودش راهی برای برون‌رفت پیدا می‌کند. از همینرو من واقها خوشحالم که در کشوری کار می‌کنم که این همه بازیکن خوب به فوتبال معرفی کرده است."


این مربی ایتالیایی در مورد مصاف تیم کشورش برابر آلمان در مرحله یک‌چهارم پایانی یورو نیز گفت:" ژرمن‌ها از نظر نفرات برتر هستند. همه می‌دانستیم که آنها حضوری قدرتمند در این تورنمنت خواهند داشت اما موضوع اینجاست که آیا کسی می‌تواند متوقفشان کند یا خیر. البته این مسئله ایتالیا را از شکست دادن اسپانیا که باز نداشت. مسلما برای هموطنانم آرزوی موفقیت دارم اما اگر قرار است ببازند، چرا مقابل آلمان نباشد؟"


[ منبع این خبر سایت ورزش3 می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ورزش3 منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن با ایمیل khabargroup.info@gmail.com ارتباط برقرار نمایید..

تبلیغات

جدیدترین اخبار ورزشی

تبلیغات