ولز 3-1 بلژیک/ ادامه شگفتی‌سازی یاران بیل با شکست شیاطین سرخ


ولز-3-1-بلژیک-ادامه-شگفتیسازی-یاران-بیل-با-شکست-شیاطین-سرخ

وبسایت رسمی برنامه نود - ولز در یک بازی جذاب و تماشایی موفق شد بازی باخته را به برد تبدیل کند تا حریف پرتغال و کریستیانو رونالدو در نیمه نهایی شود.


به گزارش وبسایت نود، تیم های بلژیک و ولز در مرحله یک چهارم نهایی یورو 2016 از ساعت 23:30 در شهر لیل به مصاف یکدیگر رفتند.


تیم بلژیک بازی را هجومی آغاز کرد و در دقیقه 8 دفاع تیم ولز را بهم ریخت اما دروازه بان و مدافعان این تیم در سه نوبت پشت سر هم توپ را از روی خط دروازه برگشت دادند تا تنها یک کرنر نصیب بلژیک شود. بلژیک به بازی خوب خودش ادامه داد و در دقیقه 13 روی شوت تماشایی ناینگولان از فاصله 27 متری موفق شد دروازه ولز را باز کند.


شاگردان کریس کولمن پس از این گل بازی بهتری از خودشان ارائه دادند و در دقیقه 26 روی یک کار خوب تیمی صاحب موقعیت مناسبی شدند اما کورتوا با یک عکس العمل تماشایی ضربه نیل تیلور را دفع کرد تا دروازه تیمش را نجات دهد. ولز به حملاتش ادامه داد و در دقیقه 30 روی کرنر رمسی و با ضربه سر پر قدرت اشلی ویلیامز به گل تساوی دست یافت.


بازی در ادامه متعادل دنبال شد و ولز در چند صحنه روی ضد حملات خطرناک نشان داد اما نیمه نخست در نهایت با نتیجه تساوی بدون گل به پایان رسید.


نیمه دوم با ورود فلاینی به جای کاراسکو آغاز شد. بلژیک همانند نیمه نخست بازی را بهتر شروع کرد و شوت دی بروین و آزار در فاصله ای نزدیک با اختلافی اندک از کنار دروازه ولز به بیرون رفت. ولز در دقیقه 55 روی نخستین حمله جدی خودش در نیمه دوم روی حرکت خوب بیل و پاس رمسی و توسط رابسون کانو که در داخل محوطه جرمیه بلژیک یک چرخشی کرایفی تماشایی انجام داد به گل دوم خودش هم دست یافت.


بلژیک در ادامه برای زدن گل تساوی جلو کشید اما توان عبور از خط دفاعی مستحک ولز را نداشت و در اطراف محوطه جریمه این تیم پاسکاری کرد. بازی در ادامه با حفظ توپ بلژیک دنبال شد اما این در خلق موقعیت جدی ناکام بود. بلژیک در دقیقه 75 در داخل محوطه جریمه صاحب موقعیت خوبی شد اما ضربه سر فلاینی به بیرون رفت.


ناینگولان در دقیقه 83 پس از ضربه ویلیامز در محوطه جریمه ولز سرنگون شد اما داور بدون توجه به فریادهای بازیکنان بلژیک دستور به ادامه بازی داد. تنها دو دقیقه بعد تیم ولز روی یک ضد حمل سریع روی پاس گانتر و ضربه سر وکس به گل سوم خودش هم رسید تا کار بلژیک را بتوان تمام شده دانست.

[ منبع این خبر سایت 90tv می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت 90tv منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن با ایمیل khabargroup.info@gmail.com ارتباط برقرار نمایید..

تبلیغات

جدیدترین اخبار ورزشی

تبلیغات