لوزانو : صربستان شایسته حضور در المپیک بود


لوزانو-صربستان-شایسته-حضور-در-المپیک-بود

وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی تیم والیبال ایران با اظهار خشنودی از پیروزی بر تیم قدرتمندی چون صربستان گفت: حریف ما واقعا شایسته بازی در المپیک بود.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از ایسنا، رائول لوزانو، سرمربی تیم ملی والیبال ایران اظهار کرد: امشب فراموش نشدنی بود. تماشاگران با حضور مثبت خود جو مثبتی را ایجاد کرده بودند. باید عملکرد تیم خود را تحسین کنم.


وی گفت: بعد از واگذاری دو ست توانستیم بازگشت خوبی داشته باشیم و روند مسابقه را در دست بگیریم. در مورد تیم خودم هم باید بگویم که بعد از دو ست باخته به بازی برگشتیم. این موضوع برای من جای خوشحالی دارد.


لوزانو  افزود: باید همچپنین به دوستم سرمربی تیم صربستان تبریک بگویم. آن ها در مسیر خوبی قرار دارند و می توانند پیروزی های خوبی داشته باشند. باید بگویم که با وجود اینکه تیم صربستان خیلی خوب کار می کند متاسفانه به دلیل شکل برگزاری انتخابی المپیک نتوانست در عین شایستگی سهمیه بگیرد.

 


2020

[ منبع این خبر سایت 90tv می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت 90tv منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن با ایمیل khabargroup.info@gmail.com ارتباط برقرار نمایید..

تبلیغات

جدیدترین اخبار ورزشی

تبلیغات