تساوی بلژیک و ولز در نیمه نخست

نیمه نخست دیدار بلژیک و ولز در نیمه نخست با تساوی یک بر یک به پایان رسید. آفتاب‌‌نیوز : دو تیم بلژیک و ولز در دومین دیدار مرحله یک چهارم نهایی یورو ۲۰۱۶ در شهر لیل برابر هم به میدان رفتند که نیمه نخست این دیدار با تساوی یک بر یک به پایان رسید.
بازی را بلژیکی ها بهتر شروع کردند و در همان ۵ دقیقه نخست بهترین بخت این تیم برای گلزنی ایجاد شد که بازیکنان این تیم در ۳ مرحله نتوانستند دروازه ولز را باز کنند. ابتدا شوت کاراسکو را هنسی برگشت داد. در ادامه شوت دی بروینه را مدافع ولز  از روی خط دروازه بیرون کشید و شوت سوم را هازارد زد که با برخورد به یک بازیکن به کرنر رفت.
به گزارش ایسنا، در دقیقه ۸ بازی ولز نیز اولین خطر خود را ایجاد کرد. فرار گرت بیل از سمت چپ با شوت او همراه بود که به کنار دروازه بلژیک برخورد کرد و راهی به دروازه نداشت.
در دقیقه ۱۳ شوت زیبای ناینگولان با پاس هازارد وارد دروازه ولز شد تا بلژیک زود از حریف خود پیش بیفتد.  
در ادامه ولزی ها توپ و میدان را در اختیار گرفتند و در دقیقه ۳۱ موفق شدند گل تساوی را با ضربه سر ویلیامز به ثمر برسانند. بازی بعد از این گل متعادل دنبال شد و دو تیم به میدان داری مشغول بودند تا نیمه نخست این دیدار  با تساوی یک بر یک به پایان برسد.

[ منبع این خبر سایت آفتاب نیوز-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت آفتاب نیوز-ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن با ایمیل khabargroup.info@gmail.com ارتباط برقرار نمایید..

تبلیغات

جدیدترین اخبار ورزشی

تبلیغات