پیروزی ایران مقابل صربستان در ست چهارم/ تعیین سرنوشت در ست پنجم

به گزارش خبرنگار مهر، تیم های ملی والیبال ایران و صربستان از ساعت ۲۱ روز جمعه دیدار خود را در چارچوب هفته سوم رقابتهای لیگ جهانی ۲۰۱۶ در سالن ۱۲ هزار نفری مجموعه ورزشی آزادی تهران برگزار کردند که ست چهارم را تیم ایران ۲۵ بر ۲۳ پیروز شد و کار را به ست پنجم کشاند.

با شروع ست چهارم هر دو تیم احتیاط و دقت را در دستور کار داشتند. هر امتیاز صربستان با امتیازگیری تیم ایران همراه شد و در وقت نخست استراحت فنی نیز شاگردان لوزانو ۸ بر ۷ پیش افتادند.

حساسیت بازی در اواس این ست درگیری لفظی را بین دو تیم ایجاد کرد که وقفه ای را به وجود آورد. لوزانو بار دیگر عبادی پور را به میدان فرستاد و تیم کشورمان که شرایط بهتری پیدا کرده بود وقت دوم را ۱۶ بر ۱۵ پیش افتاد.

صرب ها پس از بازگشت به زمین نتوانستند خود را بر تیم ایران تحمیل کنند و برابر بازی خوب تیم کشورمان به مشکل بر خوردند. شاگردان لوزانو با حفظ برتری نزدیک خود در این ست ۲۵ بر ۲۳ برنده شدند و کار را به ست پنجم کشاندند.

[ منبع این خبر سایت مهر-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت مهر-ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن با ایمیل khabargroup.info@gmail.com ارتباط برقرار نمایید..

تبلیغات

جدیدترین اخبار ورزشی

تبلیغات