تشویق شدید ولاسکو در سالن آزادی

نخستین روز هفته سوم لیگ جهانی والیبال  با دیدار شاگردان خولیو ولاسکو برابر ایتالیا در سالن 12 هزار نفری آزادی تهران آغاز شد که با شکست آرژانتین همراه بود اما حواشی این بازی بسیار جالب بود.به گزارش تابناک ورزشی، دیدارهای هفته سوم لیگ جهانی در تهران از ساعت 18 با مسابقه دو تیم آرژانتین و ایتالیا آغاز شد.
سالن 12 هزار نفری آزادی تهران میزبان این رقابت‌ها است که در های آن از ساعت 16 و 45 دقیقه بر روی تماشاگران و علاقمندانی که از طریق اینترنت بلیت تهیه کرده بودند، گشوده شد.تماشاگران با خرید یک بلیت می توانند دو دیدار روز نخست لیگ جهانی والیبال در سالن 12 هزار نفری آزادی را از نزدیک نظاره گر باشند.
تیم ملی والیبال آرژانتین ساعت 17 و 15 دقیقه با تشویق تماشاگران حاضر در سالن وارد زمین مسابقه شد و بعد از دقایقی نیز ملی پوشان ایتالیا به میدان آمدند. دو تیم با دست زدن به ابراز احساسات تماشاگران پاسخ دادند.نیم ساعت بعد از باز شدن درب سالن 12 هزار نفری آزادی بیشتر از نیمی از ظرفیت سالن تکمیل شد در صورتی که هنوز بازی نخست آغاز نشده بود.
خولیو ولاسکو سرمربی اسبق تیم ملی والیبال ایران و سرمربی کنونی تیم ملی والیبال آرژانتین که والیبال مدرن ایران را پایه ریزی کرد، هنگام ورود به سالن 12 هزار نفری از سوی حاضران به شدت تشویق شد و ولاسکو نیز با تکان دادن دست به احساسات علاقه مندان والیبال پاسخ داد.

[ منبع این خبر سایت تابناک-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت تابناک-ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن با ایمیل khabargroup.info@gmail.com ارتباط برقرار نمایید..

تبلیغات

جدیدترین اخبار ورزشی

تبلیغات