ولاسکو: از حمایت تماشاگران ایرانی استفاده نکردیم/ سرویس ایتالیا خوب بود

به گزارش ایرنا، خولیو ولاسکو جمعه شب در نشست خبری بعد از شکست برابر ایتالیا گفت : لحظات وصف نشدنی در این بازی داشتم و خاطرات خوشم در این سالن دوباره برایم تکرار شد.
ولاسکو درباره عملکرد تیمش افزود : به تیم ایتالیا تبریک می گویم و فکر می کنم آنها در این مسابقه بهتر از آرژانتین بازی کردند، به خصوص سرویس های ایتالیایی ها تیم آرژانتین را خیلی به مشکل انداخت و تفاوت دو تیم در استفاده از توپ های بلند بود.
سرمربی تیم ملی والیبال آرژانتین ادامه داد: وقتی پا به زمین گذاشتم لحظات وصف ناشدنی داشتم زیرا خاطرات خوش زیادی از این سالن به یاد آوردم. همسرم برای نخستین بار در لیگ جهانی به همراه من به تهران آمد تا در لذت این جو شریک باشد. تماشاگران ایرانی هم به خاطر من از آرژانتین حمایت کردند اما این حمایت آنها برای پیروزی ما کافی نبود، شاید فردا کمک کند.
سرمربی آرژانتین در پاسخ به این سئوال که اگر به گذشته بازگردید، بازهم ایران را ترک می کنید؟ گفت: دلیل اصلی که ایران را ترک کردم این بود که کشورم من را خواست. اگر کشور دیگری پیشنهاد می داد ایران را ترک نمی کردم اما وظیفه ام بود که پس از سال ها به کشورم برگردم و خدمت کنم. ضعف یا قدرت آرژانتین هم در این تصمیم تاثیری نداشت بلکه فقط باید به کشورم خدمت می کردم.
وی درباره شرایط تیم ملی ایران در مدتی که از این تیم جدا شده است، گفت: تیم ملی ایران در این سال ها به پیشرفت خود ادامه داده است و بازیکنان جوانی نیز به این تیم اضافه شده اند. از اینکه ایران به المپیک راه پیدا کرده است خوشحالم و این شادی برایم مضاعف است زیرا هم از المپیکی شدن ایران خوشحالم و هم از موفقیت دوستانم رائول لوزانو و خوان سیچلو.
هفته سوم لیگ جهانی والیبال در تهران با شکست سه بر یک آرژانتین برابر ایتالیا آغاز شد.
ملی پوشان والیبال ایران در نخستین مسابقه خود از ساعت 21 به مصاف صربستان صدرنشین این رقاتب ها رفتند.
ورزشی(2)**1379 *شبس *1488 **1565

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن با ایمیل khabargroup.info@gmail.com ارتباط برقرار نمایید..

تبلیغات

جدیدترین اخبار ورزشی

تبلیغات