ایران صفر - صربستان ۲/ امتیازات حساس ست دوم را از دست دادیم

به گزارش خبرنگار مهر، تیم های ملی والیبال ایران و صربستان از ساعت ۲۱ روز جمعه دیدار خود را در چارچوب هفته سوم رقابتهای لیگ جهانی ۲۰۱۶ در سالن ۱۲ هزار نفری مجموعه ورزشی آزادی تهران برگزار کردند که ست دوم را تیم صربستان ۲۵ بر ۲۲ از آن خود کرد تا در مجموع ۲ بر صفر پیش بیفتد.

در ست دوم هم صربستان با سرویس های خوب آتاناسویچ خیلی زود ۵ بر ۲ پیش افتاد تا لوزانو هم تقاضای تایم اوت کند و هم زرینی و مباشری را به میدان بفرستد. صربها وقت نخست استراحت فنی این ست را ۸ بر ۵ پیش افتادند.

تیم صربستان همچنان با تکیه بر سرویس و دفاع روی تور عالی خود امتیازگیری کرد تا اینکه موسوی با دفاع خوب خود فاصله را به ۲ امتیاز کاهش داد. تیم کشورمان با چند دفاع پی در پی در امتیاز ۱۳ با صربستان برابر شد. وقت دوم استراحت فنی را صربستان ۱۶ بر ۱۵ پیش افتاد.

صرب ها در بازگشت به زمین به طور متوالی سرویس خود را هدر دادند تا دو تیم برابر پیش بروند. تیم ایران یک امتیاز پیش افتاد تا گربیچ درخواست تایم اوت کند. صربستان دو امتیاز متوالی گرفت و این بار لوزانو تقاضای تایم اوت کرد. بازیکنان کشورمان در امتیازات حساس این ست اشتباهات متوالی داشتند تا ست دوم نیز با برتری ۲۵ بر ۲۲ تیم صربستان خاتمه یابد.

[ منبع این خبر سایت مهر-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت مهر-ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن با ایمیل khabargroup.info@gmail.com ارتباط برقرار نمایید..

تبلیغات

جدیدترین اخبار ورزشی

تبلیغات