واکنش دنیزلی به حضور طارمی در ترکیه

سرمربی اسبق تیم فوتبال پرسپولیس گفت: فوتبال ترکیه می تواند مسیر پیشرفت بازیکنان ایرانی را هموار کند. کاپ: سرمربی اسبق تیم فوتبال پرسپولیس گفت: فوتبال ترکیه می تواند مسیر پیشرفت بازیکنان ایرانی را هموار کند.

مصطفی دنیزلی درباره حضور بازیکنان ایرانی در سوپر لیگ ترکیه در گفت وگویی اظهار داشت: فوتبال ایران فوتبال با پتانسیلی است. LK همیشه  گفته ام که بازیکنان مستعدی در فوتبال ایران حضور دارند اما این بازیکنان می توانند مسیر اروپا را طی کنند و پیشرفت خود را سرعت ببخشند.

وی افزود: ترانسفر بازیکنان ایرانی به کشور ترکیه می تواند یکی از راه های ورود آنها به اروپا باشد. آنها با این ترانسفرها رشد می کنند و می توانند بر داشته های فنی خود اضافه کنند.

سرمربی اسبق پرسپولیس درباره برخی مخالفت ها در ایران با انتقال این بازیکنان گفت: نمی دانم چرا برخی با این مساله مخالف هستند و این مخالفت شک برانگیز است. آنها باید خوشحال باشند که بازیکنانان ایرانی به فوتبال ترکیه می آیند و پیشرفت می کنند. سوپرلیگ ترکیه می تواند این بازیکنان را به شرایط بهتری برساند. من نمی دانم چه بازیکنانی آمده اند و شناخت کامل از آنهایی که قرار است بیایند ندارم. فقط می دانم این مسیر، مسیر درستی برای پیشرفت است.

دنیزلی در پایان درباره اینکه آیا باشگاه های ترکیه ای از او پیرامون فوتبالیست های ایرانی مشورتی گرفته اند، خاطرنشان کرد: همه می دانند که من هیچ وقت در این مسایل دخالت نمی کنم. وقتی هم که در فوتبال ایران بودم حتی یک بازیکن از کشور خودم به فوتبال ایران نبردم و در این باره نظری ندارم.

[ منبع این خبر سایت برترین ها-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت برترین ها-ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن با ایمیل khabargroup.info@gmail.com ارتباط برقرار نمایید..

تبلیغات

جدیدترین اخبار ورزشی

تبلیغات