ولاسکو در گفت و گو با سایت نود: مسی از انتقادها خسته شده است


ولاسکو-در-گفت-و-گو-با-سایت-نود-مسی-از-انتقادها-خسته-شده-است

وب سایت رسمی برنامه نود- خولیو ولاسکو سرمربی تیم ملی والیبال آرژانتین پس از شکست تیم ملی والیبال آرژانتین مقابل تیم ملی ایتالیا چند دقیقه ای با خبرنگار سایت نود در ورزشگاه آزادی هم کلام شد.


به گزارش سایت نود، جدا از سوالات والیبالی، از ولاسکو درباره خداحافظی مسی پرسیدیم. اینکه به نظر ولاسکو چرا مسی از فوتبال ملی خداحافظی کرده است. ولاسکو جواب داد: من هم تعجب کردم وقتی شنیدم که مسی از فوتبال ملی خداحافظی کرده، چرا که هنوز او جا دارد که بتواند با آرژانتین افتخار کسب کند. در هر حال این یک تصمیم شخصی است، اما به نظرم لیونل مسی از انتقادهای زیاد خسته شده است. این انتقادها می تواند از طرف مردم و یا رسانه ها باشد. من خودم طرفدار مسی و تیم ملی آرژانتین هستم


از ولاسکو پرسیدیم آیا به عنوان کسی طرفدار تیم ملی آرژانتین و مسی است تلاش می کند مسی به تیم ملی آرژانتین برگردد که ولاسکو پاسخ داد: فعلا که اینجا هستم، حالا بگذارید برگردم آرژانتین (می خندد) البته من ارتباط خاصی با مسی ندارم اما از طرف تیم ملی والیبال آرژانتین از مسی می خواهیم به فوتبال ملی برگردد.

[ منبع این خبر سایت 90tv می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت 90tv منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن با ایمیل khabargroup.info@gmail.com ارتباط برقرار نمایید..

تبلیغات

جدیدترین اخبار ورزشی

تبلیغات