کسی به رکورد عنایتی نمی‌رسد!

رضا عنایتی عنایتی از لیگ برتر رفت تا رکوردش در فوتبال ایران نیمه کاره بماند،او که بهترین گلزن تاریخ لیگ برتر است‌،رکورد گل خودش را حفظ کرد اما نتوانست تا 41 سالگی لیگ برتری باشد مگر این که نیم فصل دوم به لیگ برتر برگردد. آفتاب‌‌نیوز : غلامرضا عنایتی  که 40 سال و 72 روز سن دارد تا به حال در 10 تیم حاضر بوده و14 امنتقال داشته است.
او در تیم‌های آدنیس مشهد، ابومسلم مشهد، استقلال تهران(3بار)، نادر الامارات(2بار)، النصر امارات، سپاهان، مس،صبا(2بار)، پدیده و سیاه جامگان حضور داشته است و حالا تیم تازه‌اش یعنی بادران  تهران که در دسته اول لیگ حاضر است، تیم یازدهم اوست.
به گزارش ورزش‌سه، عنایتی حالا رکورد را به مهدی رجب زاده وآرش برهانی میسپرد،2 مردی که بالای 100 گل در لیگ برتر زده اند اما مشخص است که این 2 نمیتوانند در تیم های ذوب آهن وپیکان بیش از 10 گل در یک فصل بزنند چه برسد به  30 و40 گل برای آن که به عنایتی برسند،ظاهرا فعلا این رکورد را باید دست نخورده دانست.
رکورد سنی حضور در لیگ برتر متعلق به سهراب بختیاری زاده است که در سن بالاتر از 41 سالگی در لیگ برتر حاضر بوده است.

[ منبع این خبر سایت آفتاب نیوز-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت آفتاب نیوز-ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن با ایمیل khabargroup.info@gmail.com ارتباط برقرار نمایید..

تبلیغات

جدیدترین اخبار ورزشی

تبلیغات