ولاسکو: خاطرات خوشی برایم زنده شد / از المپیکی شدن ایران خوشحالم

به گزارش خبرنگار حوزه توپ و تور گروه ورزش باشگاه خبرنگاران جوان، خولیو ولاسکو، سرمربی تیم ملی آرژانتین پس از شکست مقابل تیم ملی ایتالیا ، در نشست خبری حاضر شد و گفت: به تیم ایتالیا تبریک می‌گویم و فکر می‌کنم آنها در این مسابقه بهتر از ما بازی کردند، به خصوص سرویس های ایتالیایی ها ما را خیلی به مشکل انداخت. من فکر می‌کنم تفاوت دو تیم در استفاده از توپ های بلند بود.
وی ادامه داد: وقتی پا به زمین گذاشتم لحظات وصف نشدنی داشتم زیرا خاطرات خوش زیادی از این سالن به یاد آوردم. همسرم برای نخستین بار در لیگ جهانی به همراه من به سفر آمد تا در لذت بردن از این جو شریک باشد. تماشاگران هم به خاطر من از آرژانتین حمایت کردند اما این حمایت آنها برای پیروزی ما کافی نبود، شاید فردا کمک کند.
ولاسکو در پاسخ به این سوال که اگر به گذشته بازگردید، بازهم ایران را ترک می‌کنید؟ گفت: دلیل اصلی که ایران را ترک کردم این بود که کشورم من را خواست. اگر کشور دیگری پیشنهاد می داد ایران را ترک نمی کردم اما وظیفه ام بود که پس از سال ها به کشورم برگردم و خدمت کنم. ضعف یا قدرت آرژانتین هم در این تصمیم تاثیری نداشت بلکه فقط باید به کشورم خدمت می کردم.
وی درباره شرایط تیم ملی ایران در مدتی که از این تیم جدا شده است، خاطرنشان کرد: تیم ملی ایران در این سال ها به پیشرفت خود ادامه داده است و بازیکنان جوانی نیز به این تیم اضافه شده اند. از اینکه ایران به المپیک راه پیدا کرده است خوشحالم و این شادی برایم مضاعف است زیرا هم از المپیکی شدن ایران خوشحالم و هم از موفقیت دوستانم رائول لوزانو و خوان سیچلو. 
انتهای پیام/

[ منبع این خبر سایت باشگاه خبرنگاران-ورزش می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت باشگاه خبرنگاران-ورزش منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن با ایمیل khabargroup.info@gmail.com ارتباط برقرار نمایید..

تبلیغات

جدیدترین اخبار ورزشی

تبلیغات