گزارش تمرین استقلال / کنایه به پرسپولیسی‌ها با حضور کنعانی‌زادگان


گزارش-تمرین-استقلال-کنایه-به-پرسپولیسیها-با-حضور-کنعانیزادگان

وبسایت رسمی برنامه نود -  هواداران تیم فوتبال استقلال در جریان تمرین امروز به پرسپولیسی‌ها کنایه زدند.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از تسنیم، تمرین امروز (جمعه) تیم فوتبال استقلال از ساعت 18 در کمپ این باشگاه زیر نظر منصوریان آغاز شد که حسین کنعانی‌زادگان بعد از مدت‌ها غیبت که به دلیل مصدومیت بود، امروز در تمرین حاضر شد و پس از مشورت با منصوریان و کادر پزشکی استقلال به دویدن  کنار زمین پرداخت. حضور کنعانی‌زادگان با تشویق شدید هواداران همراه شد که در این بین کنایه‌هایی هم به پرسپولیسی‌ها زده می‌شد.

* بخش اول تمرین استقلال گرم کردن و حرکات کششی بود که زیر نظر سرمربی تیم برگزار شد و پس از آن بازیکنان به چند گروه تقسیم شده و به کار با توپ پرداختند.

* حمید بابازاده مربی دروازه‌بانان استقلال با تاخیر به کمپ آمد و رو به خبرنگاران گفت به من گفته بودند تمرین ساعت 19 شروع خواهد شد.

* رابینسون مدافع برزیلی استقلال که بعد از عقد قرارداد به دلیل دریافت نکردن پیش‌قرارداد در تمرینات حاضر نمی‌شد امروز در تمرینات گروهی شرکت کرد.

* امید نورافکن که به همراه تیم ملی جوانان در آلمان به سر می‌برد، سید حسین حسینی مصدوم و شهباززاده که به دنبال جدایی از استقلال است، بازیکنان غایب تمرین امروز بودند.  محمد خرمگاه مربی تیم فوتبال استقلال نیز حضور نداشت و خبری هم از منصور پورحیدری نبود.

* هواداران استقلال که تعدادشان نسبت به روزهای گذشته بیشتر هم بود به 2 گروه تقسیم شده و به سبک جنوبی‌ها با دمام کادر فنی و تک تک بازیکنان را تشویق کردند.

* تعدادی از هواداران نزدیک به زمین از خسرو حیدری پیگیر حضور شهباززاده بودند و در بین آنها صحبت از رفتن این بازیکن به ترکیه بود.

* ورود خانم‌ها مثل چند روز گذشته به تمرین ممنوع بود و چندین خانم جلوی درب کمپ جمع شده‌ بودند.

* در ادامه تمرین بازیکنان به دو گروه تقسیم شدند که یک گروه در ضلع جنوبی زیر نظر علی چینی تمرین می‌کردند و یک گروه هم زیر نظر منصوریان تمرینات تاکتیکی را انجام می‌دادند. در این تمرین منصوریان چندین بار تمرین را متوقف کرد و دستورات تاکتیکی را به بازیکنان گوشزد می‌کرد.

* در اواسط تمرین و زمانی که برای لحظاتی تمرین متوقف شده بود، بختیار رحمانی و خسرو حیدری به چالش ضربه مستقیم از نقطه کرنر پرداختند که با تشویق شدید هواداران همراه بود.

* بخش بعدی تمرین به مدافعان اختصاص داشت و منصوریان خواستار دفع توپ در تیر اول بود. یعقوب کریمی، خسرو حیدری و بختیار رحمانی از کناره‌ها سانتر می‌کردند و مدافعان باید در تیر اول توپ را قطع می‌کردند.

* دروازه‌بانان امروز تمرین اختصاصی زیر نظر مربیان نداشتند و بیشتر در تمرینات گروهی شرکت کردند.

* پایان‌بخش کار امروز، تمرین ضربات ایستگاهی توسط 6 بازیکن آبی‌پوش زیر نظر مستقیم منصوریان بود.


 


2020

[ منبع این خبر سایت 90tv می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت 90tv منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن با ایمیل khabargroup.info@gmail.com ارتباط برقرار نمایید..

تبلیغات

جدیدترین اخبار ورزشی

تبلیغات