دهقان در مجموع نقره گرفت/ پيمان جان پنجم شد

به گزارش خبرگزاری مهر ،‌ «پیمان جان» در نخستین حرکت یکضرب خود وزنه ۱۵۸ کیلویی را بالای سر برد. سپس حرکت دوم وزنه ۱۶۵ کیلوگرمی را مهار کرد و سومین بار نیز وزنه ۱۶۷ را به نام خود ثبت کرد تا در جایگاه چهارم قرار گیرد.در حركت دو ضرب پیمان جان ابتدا وزنه 200 کیلوگرم را مهار کرد. در حرکت دوم وزنه207 کیلویی نتوانست دو بار پیاپی بالای سرببرد تا در حرکت دوضرب به جایگاه پنجم و در مجموع با 367 کیلوگرم به مقام پنجمی بسنده کند.

علیرضا دهقان در حرکت یکضرب ابتدا وزنه ۱۶۵کیلوگرمی را نتوانست مهار کند ولی در حرکت دوم وزنه ۱۶۵ کیلویی را بالای سر برد و برای سومین حرکت وزنه ۱۷۱ کیلویی را به نام خود ثبت کرد تا به دلیل اختلاف وزن نسبت به وزنه بردار اسپانیایی در جایگاه سوم و مدال برنز برسد. در حركت دو ضرب ابتدا وزنه 207 کیلوگرمی  مهار کرد، در حرکت دوم وزنه 213  کیلوگرمی را دو بار نتوانست بالای سر برد تا با به مدال نقره دوضرب و با مجموع 378 کیلوگرم به مدال نقره مجموع دست یابد. بدین ترتیب دهقان این رقابتهای را با دو مدال نقره و یک برنز به پایان برد.

نتایج سه وزنه‌بردار برتر دسته 105 کیلوگرم به شرح زیر است:

یکضرب:

۱- چخیدزه(گرجستان):172کیلوگرم

۲- ولاسکو( اسپانیا):171کیلوگرم(اختلاف وزن 103.96)

۳- علیرضا دهقان( ایران) :171کیلوگرم( وزن بدن 104.36)

دوضرب:

۱- سولوئف(روسیه):210کیلوگرم

۲- علیرضا دهقان( ایران):207کیلوگرم

۳- چخیدزه( گرجستان) :207کیلوگرم(وزن بدن105 کیلوگرم)

مجموع:

۱- چخیدزه(گرجستان):379کیلوگرم

۲- علیرضا دهقان( ایران):378کیلوگرم

۳- سولوئف( روسیه) :375کیلوگرم

[ منبع این خبر سایت مهر-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت مهر-ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن با ایمیل khabargroup.info@gmail.com ارتباط برقرار نمایید..

تبلیغات

جدیدترین اخبار ورزشی

تبلیغات