یادداشت جواد خیابانی درباره گزارشگر اخراجی ایسلند/ طرفداری!

گزارشگر و مفسر تلویزیون ایسلند شغلش را از دست داد. گودموندور بندیکتسون  (‌معروف به گومی بن ) که در مسابقات این تیم در جام ملت های اروپا غوغایی به پاکرده و با جملات شگفت انگیز و فریادهای هیجانی در دو مسابقه ایسلند با تریش و ایسلند با انگلستان به یکی از چهره های روز فوتبال اروپا تبدیل شده است از کار خودش در ایسلند برکنار شد.
او در حالی که یکشنبه شب در استاد دو فرانس مسابقه مهیج ایسلند با فرانسه را گزارش خواهد کرد از طرف باشگاه کای آر یکی از تیم های سرشناس فوتبال ایسلند پیامی دریافت کرده است که در این تیم دیگر نیازی به او ندارند.  جالب است بدانید که او قبلا عضو تیم ملی فوتبال ایسلند هم بوده و 11 بازی ملی در کارنامه خود دارد و در دو سال گذشته مربی تیم فوتبال کای آر از باشگاه های کشور خود بوده.

فریادهای او در پایان مسابقات با اتریش و انگلستان بسیار جالب و قابل توجه بود و اگر چنین رفتاری در بازی های ملی از من و همکاران من سر بزند نه تنها از کار برکنار می شویم بلکه شاید اعدام هم بشویم. کاش وطن پرستی و حس زیبای این گزارشگر به کشور و تیم ملی کشورش را ما هم می توانستیم به کار ببندیم و هنگامی که برای تیم کشورمان فریاد می زنیم با جملاتی اینچنین روبرو نشویم که گزارشگر نباید از تیم خود طرفداری کند.
 


شاید خوانندگان محترم بخواهند بدانند که این گزارشگر در پایان مسابقه با انگلستان چه گفته؟ متن ترجمه شده ی آخرین جملات او در مسابقه با انگلستان را بخوانید و  با وطن پرستی او همراه بشوید؛

.... این کار انجام شده ! این کار انجام شده ! ما هرگز به خانه نمی رویم  ! آیا شما دیدید این را ؟ حیرت آور است ! من نمی توانم باور کنم ! این یک رویا است. هرگز من از این خواب شگفت انگیز  بیدار نمی شوم. زندگی در راهی که می خواهید . انگلستان . ایسلند میرود  برای بازی با فرانسه در روز یکشنبه. فرانسه - ایسلند !

شما  انگلیسی ها می توانید به خانه بروید . شما می توانید از اروپا خارج شوید . شما می توانید به هر  جهنمی که می خواهید بروید (طعنه به خروج انگلستان از اتحادیه اروپا ) انگلستان 1 ایسلند 2  نتیجه ثبت شده در شهر نیس ! و این افسانه هنوز ادامه دارد ....

بله افسانه ایسلند هنوز ادامه دارد.جواد خیابانی

[ منبع این خبر سایت الف-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت الف-ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن با ایمیل khabargroup.info@gmail.com ارتباط برقرار نمایید..

تبلیغات

جدیدترین اخبار ورزشی

تبلیغات