حاشیه های لیگ جهانی؛ ولاسکو به شدت تشویق شد

به گزارش ایرنا، دیدارهای هفته سوم لیگ جهانی در تهران از ساعت 18 با مسابقه دو تیم آرژانتین و ایتالیا آغاز شد.
سالن 12 هزار نفری آزادی تهران میزبان این رقابت ها است که درب های آن از ساعت 16 و 45 دقیقه بر روی تماشاگران و علاقمندانی که از طریق اینترنت بلیت تهیه کرده بودند، گشوده شد.
تماشاگران با خرید یک بلیت می توانند دو دیدار روز نخست لیگ جهانی والیبال در سالن 12 هزار نفری آزادی را از نزدیک نظاره گر باشند.
وویچیچ سایکا ناظر و نماینده فدراسیون جهانی والیبال نیز از ساعت 16 در سالن 12 هزار نفری حضور یافت تا آخرین هماهنگی ها را برای شروع مسابقات انجام دهد.
پرسنل نیروی انتظامی و حراست ورزش ورزش و جوانان نیز از ساعت ها قبل از شروع مسابقه در مجموعه ورزشی و سالن 12 هزار نفری آزادی حضور یافتند.
قبل از شروع مسابقه دو تیم ایتالیا و آرژانتین پرسنل اجرای پروتکل چندین بار کارهای خود را تمرین کردند.
سه خبرنگار از کشورهای آرژانتین (یک نفر) و ایتالیا (دو نفر) به همراه تیم های ملی آنان برای پوشش خبری هفته سوم لیگ جهانی به تهران آمده اند.
ابراهیم فیروزی داور بین المللی والیبال ایران داور ذخیره هفته سوم لیگ جهانی در تهران است.
تیم ملی والیبال آرژانتین ساعت 17 و 15 دقیقه با تشویق تماشاگران حاضر در سالن وارد زمین مسابقه شد و بعد از دقایقی نیز ملی پوشان ایتالیا به میدان آمدند. دو تیم با دست زدن به ابراز احساسات تماشاگران پاسخ دادند.
نیم ساعت بعد از باز شدن درب سالن 12 هزار نفری آزادی بیشتر از نیمی از ظرفیت سالن تکمیل شد در صورتی که هنوز بازی نخست آغاز نشده بود.
خولیو ولاسکو سرمربی اسبق تیم ملی والیبال ایران و سرمربی کنون تیم ملی والیبال آرژانتین هنگام ورود به سالن 12 هزار نفری از سوی حاضران به شدت تشویق شد و ولاسکو نیز با تکان دادن دست به احساسات علاقهمندان والیبال پاسخ داد.
داورانی از مصر و بحرین دیدار نخست لیگ جهانی در تهران را که از ساعت 18 آغاز می شود، قضاوت خواهند کرد.
ورزشی**1379**9129 / 1200

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن با ایمیل khabargroup.info@gmail.com ارتباط برقرار نمایید..

تبلیغات

جدیدترین اخبار ورزشی

تبلیغات