فدراسیون دوومیدانی: حراست وزارت ورزش در جریان خرید اُدکلن‌ها قرار دارد

دوومیدانی
فدراسیون دو و میدانی درباره خرید اُدکلن توضیحاتی ارائه داد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، روابط عمومی فدراسیون دو و میدانی در اطلاعیه آورده است:

«مجید کیهانی، رئیس فدراسیون دو و میدانی در بازگشت از مسابقات قهرمانی جوانان که در کشور ویتنام برگزار شد، در سالن ترانزیت فرودگاه دبی قصد خرید هدایایی جهت پیشکش به اعضای فدراسیون را داشتند. ایشان معتقد بودند که اهالی فدراسیون، 8 ماه پر دغدغه و همراه با حاشیه را سپری کردند به همین خاطر برای تقدیر و تشکر از کارمندان چنین تصمیمی را گرفتند که با پیشنهاد بعضی از همراهان، ایشان نظر خود را تغییر داده و برای احترام به نظر این عزیزان، تعداد 19 عدد ادکلن آدیداس به مبلغ کل 170 دلار معادل 595 هزار تومان خریداری نموده و راهی میهن عزیزمان شدند.

وی به دلیل اعزامی که فدراسیون پیش رو داشت خیلی سریع راهی محل کارخود شد و پس از امضای اسناد مالی فدراسیون، با مسوولان فرودگاه بین المللی امام خمینی(ره) تماس گرفته و هدایای خریداری شده را دریافت نمود و آنها را بین کارکنان فدراسیون به عنوان سوغات سفر و تقدیر از زحمات پرسنل، تقسیم کرد که متاسفانه در برخی رسانه ها مساله طور دیگری مطرح گردید.

به همین منظور این اطلاعیه از طریق روابط عمومی این فدراسیون منتشر گردید تا اذهان عمومی نسبت به حاشیه‌سازی که برای فدراسیون دو و میدانی که این روزها با کسب هشتمین سهمیه المپیک ریو به یکی از افتخارآفرین‌های ورزش کشور تبدیل شده است، شفاف‌سازی به عمل آید. در پایان، تذکر درباره چند مورد مهم لازم به نظر می رسد:

1- فاکتور خرید و اسناد مالی این هدایا در بخش مالی فدراسیون دو و میدانی موجود بوده و قابلیت رسانه‌ای شدن را دارد.

2- در کلیه مراحل، نماینده حراست وزارت ورزش و جوانان حضور داشته و قادر به تائید همه آنچه در بالا گفته شد، است.

انتهای پیام/

[ منبع این خبر سایت تنسیم ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت تنسیم ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن با ایمیل khabargroup.info@gmail.com ارتباط برقرار نمایید..

تبلیغات

جدیدترین اخبار ورزشی

تبلیغات