پیش بازی بلژیک - ولز/گرت بیل و رفقا، به دنبال شگفتی بزرگ


پیش-بازی-بلژیک-ولز؛-باز-هم-اروپا-را-حیرت-زده-خواهند-کرد؟

وبسایت رسمی برنامه نود - دیدارهای مرحله یک چهارم نهایی یورو 2016 امشب در حالی پیگیری می شود که تیم پیروز دیدار امشب حریف پرتغال خواهد بود که دیشب موفق شد در ضربات پنالتی لهستان را حذف و به جمع چهار تیم پایانی راه یابد. دومین دیدار مرحله یک چهارم نهایی، نبرد بین ولز شگفتی ساز با تیم یکدست و منسجم بلژیک خواهد بود.


مرحله یک چهارم یورو 2016؛ بلژیک - ولز


جمعه 1 جولای 2016؛ ساعت 23/30؛ ورزشگاه پیری مائوری؛ شهر لیل؛ داور دامیر اسکومینا از اسلوونی


 


شگفتی ساز باز هم شگفتی می سازد؟


دو تیم بلژیک و ولز امشب در حالی به مصاف هم می روند که در چهار دیدار گذشته خود در یورو تساوی نداشته اند و این مسئله می تواند نوید بخش یک بازی هجومی از سوی هر دو تیم بوده و احتمالاً بازی در همان نود دقیقه وقت های معمول به پایان برسد. ولز در پنج بازی قبلی خود سه پیروزی و دو شکست و بلژیک هم چهار پیروزی و یک شکست داشته است. ولز برای نخستین بار است که در مرحله نهایی یک تورنمنت بزرگ حضور داشته و به این مرحله می رسد و در صورتی که امشب بتواند از سد بلژیک عبور کند می تواند به عنوان نخستین تیم تاریخ نام خود را ثبت کند که در اولین حضور در یورو به نیمه نهایی می رسد. اما بلژیک سابقه به مراتب بیشتری نسبت به ولز داشته و حتی حضور در فینال این رقابتها را هم تجربه کرده است. در بازی امشب وزن تجربه و حضور ستارگان تیم بلژیک به مراتب بیشتر از ولزی است که از گرت بیل و آرون رمزی به عنوان برترین بازیکنان خود سود می برد. بلژیک از بازیکنان بزرگ و نامداری مثل کوین دی بروینه، ادن آزار، ورمالن سود می برد که در بالاترین سطح فوتبال اروپا حضور داشته و تجربه آنها بسیار می تواند به کمک بلژیک بیاید. از نظر آمارهای بازی های گذشته، دو تیم شرایط تقریبا یکسانی دارند. از 12 قبلی که بین دو تیم برگزار شده، سهم بلژیک 5 و ولز 4 پیروزی بوده و 3 دیدار هم به تساوی انجامیده است. در این دیدارها ولز 17 و بلژیک 16 گل زده داشته اند.


 


دوئل ویژه: گرت بیل خواب دی بروینه را آشفته می کند؟


ولز بدون شک در دیدار امشب حساب ویژه ای روی فوق ستاره خود باز خواهد کرد. این تیم به لطف سرعت فوق العاده بیل سعی دارد تا بازی هجومی را در دستور کار خود قرار داده تا از این طریق اجازه ندهد بلژیک خیلی به فکر بازی هجومی بیفتد. از سوی دیگر دی بروینه برای دیدار امشب مأموریت ویژه ای خواهد داشت. با توجه به این مسئله که احتمالا غیبت ادن آزار به دلیل مصدومیت وجود دارد، در این صورت وظیفه سنگین تری بر دوش دی بروینه در زمان حملات تیم گذاشته می شود. دی بروینه اگر بتواند ارتباط خوبی بین خطوط میانی و حمله تیمش ایجاد کند، آنگاه کار برای ولز بسیار دشوار خواهد بود.


 


ترکیب احتمالی دو تیم:


دو تیم در بازی امشب هیچ مصدوم یا محرومی ندارند. تنها حضور ادن آزار بلژیکی در بازی امشب در هاله ای از ابهام قرار دارد. هرچند پزشکان تیم بلژیک بسیار تلاش می کنند تا شرایط وی برای بازی امشب را مهیا سازند.


 walz01123595


 


2081

[ منبع این خبر سایت 90tv می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت 90tv منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن با ایمیل khabargroup.info@gmail.com ارتباط برقرار نمایید..

تبلیغات

جدیدترین اخبار ورزشی

تبلیغات