انصاری فرد: چرا بازیکنی با قرارداد ۲ ساله باید بتواند فسخ کند

به گزارش ” پرسپولیس نیوز ” مدیرعامل اسبق باشگاه پرسپولیس با انتقاد از ثبت قراردادهای یکطرفه به نفع بازیکنان می‌گوید رقابت بین مدیران باعث بازیکن‌سالاری در باشگاه‌های فوتبال ایران شده است.


عباس انصاری فرد درباره قراردادهایی که برخی باشگاه‌ها با بازیکنان منعقد می‌کنند اظهار کرد: یکی از مشکلات فوتبال ما همین است که بازیکنان برای باشگاه‌ها تعیین تکلیف می‌کنند. شما ببینید در گذشته ما چگونه قرارداد می‌بستیم و الان چگونه قرارداد می‌بندند. من هیچ وقت با بازیکنان قرارداد کوتاه مدت نمی‌بستم و در قراردادشان هم شرط و شروطی نمی‌گذاشتم. البته آن‌ها اصرار داشتند که برخی شرایط در قراردادشان ذکر شود و من به هیچ عنوان این موضوع را قبول نمی‌کردم و به همین خاطر خیلی از بازیکنان را نتوانستم به پرسپولیس بیاورم.


وی افزود: این گونه رفتارها به خاطر رقابتی است که مدیران با یکدیگر دارند و باعث شده بازیکن‌سالاری رواج پیدا کند. مگر می‌شود بازیکنی قرارداد دو ساله داشته باشد و به راحتی قراردادش را فسخ کند. مدیران ما باید طوری با بازیکنان قرارداد ببندند که آن‌ها در خدمت باشگاه باشند نه باشگاه در خدمت بازیکن باشد.


وی تصریح کرد: الان شرایط به گونه‌ای شده که برای بازیکن فقط پول مهم است. آن‌ها سعی می‌کنند طوری قرارداد ببندند که به بهترین نحو برای خودشان درآمدزایی کنند. دیگر رنگ پیراهن برایشان اهمیتی ندارد.

[ منبع این خبر سایت پرسپولیس نیوز می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت پرسپولیس نیوز منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن با ایمیل khabargroup.info@gmail.com ارتباط برقرار نمایید..

تبلیغات

جدیدترین اخبار ورزشی

تبلیغات