جامعه ورزش و جوانان فارس همبستگی خود را با مردم مظلوم فلسطین اعلام کردند

به گزارش ایرنا دست اندرکاران ورزش و جوانان، پیشکسوتان، ورزشکاران،هیات ها،باشگاه هاو سازمان های مردم نهاد روز جمعه با حضور گسترده خود یک بار دیگر جنایات رژیم اشغالگر قدس را که سال هاست کودکان، مردان و زنان این سرزمین را به خاک و خون می کشد، محکوم کردند.
ورزشکاران با پوشیدن لباس ورزشی، پارچه نوشته هایی را با خود حمل می کردند که شعارهای نوشته بر روی آنها بیانگر حمایت از قدس شریف و محکوم کردن رژیم صهیونیستی بود.
مدیرکل ورزش و جوانان فارس در حاشیه برگزاری این راهپیمایی مردمی به خبرنگار ایرنا گفت: جامعه ورزش و جوانان فارس همچون سال های پیشین با عزمی راسخ و خود جوش در راهپیمایی روز جهانی قدس که یادگار امام خمینی (ره) بنیانگذار انقلاب اسلامی است، شرکت کردند و دین خود را نسبت به مردم مظلوم فلسطین که سال هاست در برابر متجاوزان مقاومت می کنند، ادا کردند.
حیدر علی کامیاب کلانتری ادامه داد: روز جهانی قدس نماد هبستگی تمام مسلمان جهان است که با حضور پر شور خود اجازه نمی دهند، حق کودکان به خون خفته فلسطین از بین برود.
وی اضافه کرد: این حماسه فراموش نشدنی همه ساله تا حذف کامل رژیم صهیونیستی ادامه دارد و مسلمانان جهان براین باورند پیروزی از آن حق است که به زودی محقق خواهد شد .
کامیاب کلانتری بیان کرد: منش پهلوانی همیشه سر لوحه کار ورزشکاران است از این رو هر جا که نیاز باشد آنان با جان و دل در صحنه های مختلف حضور می یابند.
وی تاکید کرد: رو به رو نشدن ورزشکاران این استان در صحنه های جهانی با ورزشکاران رژیم اشغالگر قدس بیانگر اعتقاد مذهبی و ملی آنهاست که مدال پر ارزش جهانی را برای حمایت از مردم فلسطین از دست می دهند تا نسبت به آرمان های خود پایبند باشند.
دارنده مدال طلای کشتی المپیک 2012 لندن هم گفت: همبستگی مسلمانان جهان سبب می شود تا حامیان کشتار بی رحمانه مردم فلسطین به خود بیایند و دست از جنایت بردارند .
امید نوروزی افزود: ما ورزشکاران ضمن محکوم کردن جنایات رژِیم اشغالگر قدس خواستار آزادی بدون قید و شرط سرزمین های اشغالی هستیم تا دیگر شاهد کشتار بیرحمانه نباشیم.
عضو شورای شهرشیراز هم بیان کرد: باید بکوشیم با وحدت کلمه که رمز پیروزی انقلاب اسلامی بود، مردم مظلوم فلسطین را هم با همین وحدت برای همیشه نجات دهیم.
سیدکمال پاک فطرت اظهار داشت: حامیان کشتار بی شرمانه رژیم اشغالگر قدس غاصب بدانند که این گونه حملات ددمنشانه به جز رسوایی چیز دیگری به دنبال نخواهد داشت و بهتر است دست حماتشان را از پشت جنایتکاران بردارند.
وی افزود: چگونه می توان ساکت نشست و شاهد کشتار بی رحمانه مردم داغدیده فلسطین بود از این رو وظیفه خود دانستم در این راهپیمایی عظیم و مردمی شرکت کنم.
7368 /6118

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن با ایمیل khabargroup.info@gmail.com ارتباط برقرار نمایید..

تبلیغات

جدیدترین اخبار ورزشی

تبلیغات