کوچ رضا عنایتی به لیگ دسته اول

کوچ رضا عنایتی به لیگ دسته اول ورزش > لیگ برتر - رضا عنایتی یکی از بهترین گلزنان تاریخ فوتبال باشگاهی ایران، پس از سال‌ها از سطح اول فوتبال ایران کنار رفت.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ رضا عنایتی سال‌هاست كه به عنوان یكی از بهترین گلزنان فوتبال ایران شناخته می‌شود. او از اولین دوره لیگ برتر كه با پیراهن ابومسلم 17 گل زد و به عنوان آقای گلی ایران رسید، تا همین سال گذشته همواره در سطح اول فوتبال ایران بازی می‌كرده و در سال‌های زیادی هم مدعی آقای گلی بوده است.
عنایتی دو بار هم در دوره های چهارم و پنجم لیگ برتر با 20 و21 گل زده به آقای گلی لیگ برتر رسید. عنایتی به دلیل بالا بودن سن و سالش، از چند سال گذشته همواره با این سوال مواجه شده كه چه زمانی از فوتبال خداحافظی خواهد كرد. شاید به نظر می رسید كه او امسال سرانجام از فوتبال خداحافظی می‌كند اما عنایتی امروز با تیم بادران به سرمربیگری اكبر میثاقیان به توافق رسید.
او گرچه از فوتبال خداحافظی نكرد، اما حضورش در لیگ دسته اول كه یك سطح پایین تر از سطح اول فوتبال ایران است، نشان می دهد كه این مهاجم هم به انتهای سال‌های حضورش در فوتبال رسیده و اگر می‌خواهد همچنان در فوتبال بماند، باید كم كم به فكر مربیگری باشد.
43 43

کلید واژه ها: رضا عنایتی -

[ منبع این خبر سایت خبرآنلاین ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت خبرآنلاین ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن با ایمیل khabargroup.info@gmail.com ارتباط برقرار نمایید..

تبلیغات

جدیدترین اخبار ورزشی

تبلیغات