برنامه های کونته برای غلبه بر آلمان


برنامه-های-کونته-برای-غلبه-بر-آلمان

وبسایت رسمی برنامه نود - کارشناسان و مفسران فوتبال ایتالیا در برنامه های تحلیلی پیش از بازی آلمان و ایتالیا در مرحله یک چهارم نهایی یورو 2016 اظهار داشتند که آنتونیو کونته مربی تیم ملی ایتالیا توانسته حداقل سه نقطه ضعف عمده آلمان را شناسایی کند.


به گزارش سایت نود، ایتالیا شنبه شب در دیداری حساس به مصاف آلمان خواهد رفت که این دیدار به نوعی تکرار دیدار نیمه نهایی دوره گذشته خواهد بود. به نظر می رسد آلمان بازی زیباتری ارائه می دهد، اما کونته از سیستم بسیار منسجم و محکم دفاعی استفاده می کند که نفوذ به لایه های دفاعی آن چندان آسان نیست و با همین سیستم نه تنها دو تیم قدرتمند بلژیک و اسپانیا را شکست داد بلکه هیچ گلی در این دو دیدار دریافت نکرد.


به گفته رسانه های ایتالیایی مهم ترین هدف کونته در بازی با آلمان مهار تونی کروس موتور محرک تیم آلمان است که در صورت مهار این بازیکن سیستم هجومی آلمان تا حد زیادی از کار خواهد افتاد.


برنامه بعدی کونته برای موفقیت در دیدار با آلمان مهار جاشوا کیمیچ و سامی خدیرا و قطع ارتباط این دو بازیکن با مهاجمین آلمان خواهد بود که در این صورت کونته قادر خواهد بود با برنامه های خود برای باز کردن دروازه قهرمان جهان را پیاده کند.


در صورتی که کونته بتواند اهداف خود در این بازی را به خوبی پیاده سازی کند، در آن صورت این تیم را باید یکی از تیم های مرحله نیمه نهایی یورو بدانیم تا کونته هم وداعی باشکوه با ایتالیا داشته باشد. کونته پس از رقابت های یورو به لندن می رود تا هدایت چلسی را بر عهده بگیرد.


 


2081

[ منبع این خبر سایت 90tv می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت 90tv منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن با ایمیل khabargroup.info@gmail.com ارتباط برقرار نمایید..

تبلیغات

جدیدترین اخبار ورزشی

تبلیغات