این خانم ایرانی ساکن آلمان،مکانی را به لیگ نروژ برد

سوشا مکانی توسط دختر پزشک سرشناس ایران ساکن آلمان به یک تیم نروژی ملحق شده است.
به گزارش تابناک ورزشی، سوشا مکانی به تازگی قرارداد خود را با تیم میوندالن نروژ رسمی کرده است. دروازه بان سابق پرسپولیس که از حضور در لیگ ایران محروم شده، بعد از پیوستن به این باشگاه، در اینستاگرام خود این خبر را رسمی کرد و متن زیر را برای عکسش با پیراهن این باشگاه نوشت :
« خوشحالم و افتخار اینو دارم که بتونم بهترین استارت رو داشته باشم برای رسیدن به پیراهن مقدس تیم ملی کشورم در راه رسیدن به جام جهانی. مرسی از خانم سمیرا سمیعی یکی از بزرگترین منیجر های دنیا که خیلی به من کردند. امیدوارم بتونم جواب این همه لطف رو با عملکردم بدم. همچنین امیر سلطانی عزیز که واقعا مدیونتم. با آرزوی بهترین ها برای مردم عزیز کشورم. امیدوارم نماینده قابلی باشم در کشور نروژ. »
این مدیربرنامه خانم، مکانی را به لیگ نروژ برد
سمیرا سمیعی ، منیجر یا همان مدیربرنامه ایرانی است که در سال های گذشته ، چند چهره سرشناس فوتبال آلمان مثل توماس هسلر و لوتار ماتیوس را به ایران آورده است. او فرزند دکتر جراح و چشم پزشک ایرانی است و نسبتی فامیلی هم باپروفسور سمیعی جراح مغز معروف دارد. او از سالها قبل نامی معروف در تاریخ فوتبال ایران است و در چند پرونده به تیتر اول مطبوعات و زسانه های ایرانی تبدیل شده بود که معروف ترین آن قبل از شروع جام جهانی 2006 آلمان و در ارتباط با یکی از ملی پوشان بسیارمعروف فوتبال ایران بوده است.

[ منبع این خبر سایت تابناک-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت تابناک-ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن با ایمیل khabargroup.info@gmail.com ارتباط برقرار نمایید..

تبلیغات

جدیدترین اخبار ورزشی

تبلیغات