مشاور ورزشی استاندار یزد: مشکلات باشگاه ها توسط دولت پیگیری می شود

به گزارش ایرنا محمد امیر خانی پنجشنبه شب در حاشیه بازدید از مسابقات فوتسال رمضان (جام جایزه بزرگ ) یزد در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: تمامی مکاتبات و مطالبات تیم ها و باشگاه های مختلف که به استانداری رسیده به مسئولان ارشد یزد ارجاع شده است .
وی ادامه داد: دولت در جریان مسائل و مشکلات تیم ها و باشگاه های یزد در لیگ های مختلف کشوری هست و با جدیت در خصوص حل و فصل نیارها مسائل را پیگیری می کند که امیدواریم مرتفع شود .
مشاور استاندار یزد در امور ورزشی اظهار داشت: در این خصوص جلساتی با حضور مسئولان اجرایی و ورزشی و حتی برخی تیم ها و باشگاه ها برگزار شده و قطعا در صورت نیاز باز اقدام صورت می گیرد .
امیرخانی گفت: خواست همیشگی مسئولان ارشد استان همان حضور قوی و بدون دغدغه تیم های مختلف ورزشی یزد در لیگ های مختلف کشوری است که بدون شک در سایه پیگیری ، همدلی و هماهنگی محقق می شود .
وی اظهار داشت: ورزش یزد در رشته های مختلف در سطح کشور در تمامی بخش ها حرف های زیادی برای گفتن دارد که امیدواریم با بررسی مسائل و همکاری تمامی بخش ها شاهد حضور قوی باشگاه ها در مسابقات باشیم .
امیرخانی گفت: مسئولان ارشد استان یزد در جریان مسائل ورزش یزد و تیم ها و باشگاه ها هستند و مسائل را دنبال می کنند و قطعا مطالبات در حد امکانات مرتفع خواهد شد .
استان یزد با یک میلیون و 80 هزار نفر جمعیت دارای 47 هیات ورزشی است .
7536/ 6197

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن با ایمیل khabargroup.info@gmail.com ارتباط برقرار نمایید..

تبلیغات

جدیدترین اخبار ورزشی

تبلیغات