وزنه بردار تیم ملی جوانان:آرنجم آسیب ندیده بود، طلا می گرفتم

به گزارش ایرنا از فدراسیون وزنه برداری؛ رضا بیرالوند وزنه بردار تیم ملی جوانان کشورمان پس از کسب سه مدال برنز در رقابتهای قهرمانی جهان گفت: بخاطر آرنجم که در تمرینات تهران آسیب دیده بود وزنه هایی را که چند بار در مسابقات بین المللی و آسیایی بالای سر برده بودم نتوانستم مهار کنم. به همین دلیل به مدال طلا نرسیدم.
دارنده مدال برنز مسابقات قهرمانی جوانان جهان درخصوص عقب افتادن از حریفان خود در حرکت یکضرب تاکید کرد: در لحظه گرم کردن قبل از مسابقات هم نمی توانستم وزنه 150 کیلو گرمی را مهار کنم؛ ترسیدم آرنجم بیشتر آسیب ببیند از این رو با وزنه 156 کیلوگرم که وزنه کمی بود شروع کردم و به دلیل این موضوع از حریفان عقب افتادم.
بیرالوند در خصوص رقابت سنگین حرکت دوضرب خاطرنشان کرد: رقابت در حرکت دوضرب خیلی شدید ونفس گیر دنبال شد. حریفانم یک کیلو، یک کیلو به وزنه های خودشان اضافه می کردند و اگر هر وزنه ای از دستم می افتاد نمی توانستم به مدال برسم؛ وزنه 201 کیلویی را هر طور شده بود بالای سر بردم و کم نگذاشتم تا جایی که خیلی اذیت شدم.
وی ادامه داد: برای کسب مدال طلا به مسابقات جوانان جهان در تفلیس آمدم و اگر وضعیت آرنجم خوب بود می توانستم به مدال طلا برسم.
ملی پوش وزنه برداری جوانان ایران در خصوص مدال آوری سایر وزنه برداران تیم ملی جوانان در روز های بعدی مسابقات گفت: من به مدال برنز رسیدم ولی مسلما از فردا سه وزنه بردار خوب و پر امید کشورمان با قدرت و روحیه دوچندان به مدال های طلا می رسند تا تیم ملی جوانان به مقام قهرمانی دست یابد.
ورزشی**9129** 1701

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن با ایمیل khabargroup.info@gmail.com ارتباط برقرار نمایید..

تبلیغات

جدیدترین اخبار ورزشی

تبلیغات