پورموسوی:می‌خواهیم ذهنیت مردم را نسبت به تیم قهرمان تغییر دهیم


پورموسویمیخواهیم-ذهنیت-مردم-را-نسبت-به-تیم-قهرمان-تغییر-دهیم

وبسایت رسمی برنامه نود - سیداکبر پورموسوی گفت: تلاش ما این است که ذهنیت مردم را که تیم قهرمان، سال بعد دچار افت می شود را تغییر دهیم.


به گزارش وبسایت نود و به نقل از ایسنا ، سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان گفت: خدا را شکر در اردوی کرج، تمرینات خیلی خوبی را پشت سر گذاشتیم. تقریبا به آن چه نیاز و لازمه کارمان در بحث بدنی، فنی و جذب بازیکن است، در حال نزدیک شدن هستیم و امیدوارم در چند روز آینده نیز نفرات باقی مانده را به تیم اضافه کنیم تا تیم کامل شود.

وی بیان کرد: تمرینات‌ در اهواز آغاز شده و در تلاش هستیم که دو بازی دوستانه داشته باشیم. اولین حریف‌مان که جنوب شیبان است، حتمی شده است ولی دومین حریف تدارکاتی مان با توجه به این که بیشتر تیم های استان تعطیل هستند، مشخص نیست و ممکن است این دیدار به صورت بازی درون تیمی برگزار شود. ما در این مرحله بیشتر به دنبال این هستیم که عقب افتادگی بدنی مان را جبران کنیم تا ان‌شاءالله در اردوی بعدی‌مان بتوانیم فقط کار تاکتیکی انجام دهیم و آمادگی بازیکنان مان به شرایط خوبی برسد.

سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان با بیان این که تقریبا آن نفراتی که مدنظر داشتیم جذب شدند، گفت: ما در واقع منتظر نماندیم تا یک بازیکن مازاد اعلام شود و او را جذب کنیم. تمام بازیکنانی هم که جذب کردیم، نفراتی بودند که از قبل روی آن ها شناخت داشتیم و در لیست مان بودند.

وی افزود: یکی دو بازیکن دیگر هم مدنظر هستند که امیدواریم هر چه زودتر از باشگاه هایشان رضایت نامه بگیرند؛ یکی از این بازیکنان عباس بوعذار، بازیکن فصل گذشته نفت تهران است که منتظر جواب این باشگاه هستیم. در کل طی یکی دو روز آینده، تکلیف این نفرات هم مشخص خواهد شد.

پورموسوی گفت: دو گزینه برزیلی هم برای درون دروازه مدنظر داریم و تمام تلاش مان این است که گزینه مورد نظر نهایتا تا روز جمعه هفته جاری، به تمرینات تیم اضافه شود. هر دو نفر جزو گلرهای خوب برزیلی هستند؛ با باشگاه گزینه اول‌مان صحبت کرده‌ایم ولی با توجه به این که تحت قرارداد باشگاهش است، باشگاه او در حال سنگ اندازی است. ما نزدیک به دو هفته است که در حال مکاتبه با او هستیم.

وی در ادامه در خصوص برگزاری دومین اردوی تیمش، عنوان کرد: اردوی دوم‌مان هم از 18 تا 24 تیرماه در تهران برگزار خواهد شد و در این اردو بیشتر به دنبال انجام بازی های تدارکاتی هستیم.

سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان با بیان این که کار سختی پیش رو داریم ولی پا پس نمی‌کشیم، گفت: با انرژی و انگیزه خوب، وارد مسابقات می شویم و اگر بتوانیم لیگ را با توکل بر خدا و همت بازیکنانم خوب آغاز کنیم، می توانیم در آسیا نیز شایستگی‌های‌مان را نشان دهیم.

وی بیان کرد: در این چند سال تمام تیم هایی که قهرمان شده اند، سال بعد دچار افت شدید شده اند و تمام تلاش من و بازیکنانم این است که ذهنیت مردم را که تیم قهرمان، سال بعد دچار افت می شود را تغییر دهیم و این دید را مثبت کنیم که می‌توانیم مثل فصل قبل‌ تیم شایسته‌ای باشیم.


 


2020

[ منبع این خبر سایت 90tv می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت 90tv منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن با ایمیل khabargroup.info@gmail.com ارتباط برقرار نمایید..

تبلیغات

جدیدترین اخبار ورزشی

تبلیغات