کدام بازیکن BMW کرار را به جای طلبش از استقلال گرفت؟

برخی از بازیکنان استقلال در ملاقات با افشارزاده به وی اعلام کردند چرا خودروی جاسم کرار به یک بازیکن به جای طلبش داده شده است؟
به گزارش نامه نیوز، استقلالی ها فصل گذشته با چنگ و دندان جاسم کرار را در مقطعی از فصل حفظ کردند اما حضور این بازیکن در نهایت به گرفتن یک خودرو از باشگاه منتهی شد.
کرار که در یکی از مهمترین بازی های فصل استقلال از اردو قهر کرد و اعلام کرد اگر مطالباتش را نگیرد برای استقلال بازی نمی کند در نهایت از مسئولان استقلال یک دستگاه BMW گرانقیمت گرفت و همین موضوع باعث سکوت وی تا مدتی در استقلال شد.
با جدایی کرار از استقلال خانه وی پلمپ و خودرویی که به نام باشگاه بود هم از وی گرفته شد اما در کمال تعجب یکی از بازیکنان با نفوذ استقلال به جای مطالبات خود خودروی کرار را به جای طلبش از استقلال گرفت.
همین موضوع باعث شده تا تعدادی از بازیکنان فصل گذشته استقلال در دیدار با افشارزاده از وی سوال کنند چرا آنها هنوز پول فصل گذشته خود را نگرفته اند اما یک بازیکن راحت به جای طلب خود خودوری گرانقیمت را تبدیل به پول نقد می کند و مطالباتش را از استقلال می گیرد.

[ منبع این خبر سایت نامه نیوز-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت نامه نیوز-ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن با ایمیل khabargroup.info@gmail.com ارتباط برقرار نمایید..

تبلیغات

جدیدترین اخبار ورزشی

تبلیغات