برخی در فدراسیون کارشکنی می کنند/ناطق نوری مقصر لغو اعزام نیست

اکبر احدی مربی تیم بوکس حرفه ای در گفتگو با خبرنگار مهر در خصوص لغو سفر نمایندگان بوکس ایران به رقابتهای ونزوئلا که آخرین شانس کسب سهمیه المپیک در این رشته بود گفت: متاسفانه در حالی که همه چیز برای اعزام دو بوکسور حرفه ای محمدپور و قاسمی پور به مسابقات کسب سهمیه المپیک مهیا شده بود پیگیری امور این اعزام به خاطر درست کردن کار سجاد محرابی به تاخیر افتاد تا جایی که نه محمدپور و قاسمی به این رقابتها اعزام شدند نه محرابی!

وی در پاسخ به این سوال که آیا شما رییس فدراسوین بوکس را مقصر این لغو اعزام می دانید گفت: به هیچ وجه. ناطق نوری تمام تلاش خود را برای اعزام بوکسورها انجام داد. او دلسوز بوکس است و حتی دیشب نیز در تماسی تلفنی که با من داشت باز هم متذکر شد تمام تلاشش را انجام خواهد داد. اما آنچه من را ناراحت می کند وجود برخی عوامل در فدراسیون بوکس است که پیگیر امور نیستند و وظایفشان را انجام نمی دهند. این افراد کارشکنی می کنند و این  به ضرر بوکس است.

احدی ادامه داد: نمی دانم اسم این موضوع و اتفاق تلخ را چه بگذارم.اما هر چه که هست دودش به چشم بوکس می رود. این دو بوکسور عمر و زمان و هزینه خود را برای مسابقات گذاشتند و حالا تمام زحماتشان به باد رفت هر چند کار آنها در ونزوئلا خیلی سخت بود اما بلاخره شانس داشتند و شاید حداقل یک سهمیه به کاروان ما اضافه می شد که برخی این فرصت را از ما گرفتند. 

[ منبع این خبر سایت مهر-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت مهر-ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن با ایمیل khabargroup.info@gmail.com ارتباط برقرار نمایید..

تبلیغات

جدیدترین اخبار ورزشی

تبلیغات