یورو 2016؛ سرمربی لهستان: این رقابت ها دوره بی نظیری برای فوتبال ما بود

به گزارش ایرنا، آدام ناوالکا سرمربی تیم فوتبال لهستان پس از شکست شب گذشته این تیم برابر پرتغال در ضربات پنالتی در مرحله یک چهارم نهایی مسابقات یورو 2016 فرانسه، اظهار داشت: هر 2 تیم در این دیدار خیلی خوب بازی کردند و بازی سراسر مملو از چالش فنی و تکل بود.
سرمربی تیم فوتبال لهستان با بیان اینکه بازیکنان 2 تیم با تمام قلب و روح خود بازی کردند، افزود: این تورنمت برای فوتبال لهستان دوره بی نظیری بود و می دانیم که از این پس رقبا به گونه دیگری برای دیدار با تیم ما خود را آماده خواهند کرد.
دیدار تیم های پرتغال و لهستان در آخرین ساعات شب گذشته در چارچوب مرحله یک چهارم نهایی یورو 2016 برگزار شد و پس از تساوی یک بر یک دو تیم در وقت های قانونی و اضافه، در ضربات پنالتی این تیم پرتغال بود که 5 بر 3 از سد لهستان گذشت و راهی مرحله نیمه نهایی شد.
سرمربی لهستان گفت: بازیکنان ما در طول این تورنمت شجاعانه و با تعصب بازی کردند؛ ما در هیچ یک از دیدارهای خود شکست نخوردیم و در ضربات پنالتی حذف شدیم.
وی با بیان اینکه فوتبال لهستان با خوشبینی به آینده نگاه می کند، افزود: به زودی جزییات آنالیز بازی ها مشخص خواهد شد اما نکته مهم آن است که باخت به پرتغال دردآور بود.
سرمربی تیم ملی فوتبال لهستان تصریح کرد: فوتبال ما روبه جلو حرکت کرده است و این تورنمت این موضوع را به خوبی اثبات می کند.
ناوالکا گفت: ما هم در مرحله گروهی و همچنین در مرحله حذفی خوب بازی کردیم و همواره بدنبال پیشرفت هستیم و به آینده نگاه می کنیم.
وی خاطرنشان کرد: یک تیم به مثابه یک نفر می ماند؛ روح تیمی در اینجا تعیین کننده و نیروی محرک ما بود.
سرمربی لهستان همچنین «رابرت لواندوسکی» را یکی از بازیکنان بزرگ تیم خود خواند و افزود: او کاپیتان است، به بازیکنان انگیزه می دهد و رفتارش به گونه ای است که همواره وی را تحسین کرده ام.
ناوالکا افزود: من از نحوه بازی لواندوسکی راضی هستم و می خواهم از بازیکنانم که با تمام قلب خود و بلندپروازانه بازی کردند، تشکر کنم؛ آنها بلند پروازی را در تمام دیدارهای خود نشان دادند.
ورزشی**9129** 1701

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن با ایمیل khabargroup.info@gmail.com ارتباط برقرار نمایید..

تبلیغات

جدیدترین اخبار ورزشی

تبلیغات