بیرالوند: آسیب دیده نبودم طلا می گرفتم/ برای مدال برنز اذیت شدم

به گزارش خبرگزاری مهر، رضابیرالوند وزنه بردار تیم ملی جوانان کشورمان پس از کسب سه مدال برنز در رقابتهای قهرمانی جهان گفت: بخاطر آرنجم که در تمرینات تهران آسیب دیده بود وزنه هایی را که چند بار در مسابقات بین المللی و آسیایی بالای سر برده بودم نتوانستم مهار کنم. برهمین اساس به مدال طلا نرسیدم.

دارنده مدال برنز مسابقات قهرمانی جوانان جهان در خصوص عقب افتادن از حریفان خود در حرکت یکضرب تاکید کرد: در لحظه گرم کردن قبل از مسابقات هم نمی توانستم وزنه ۱۵۰ کیلو گرمی را مهار کنم. ترسیدم آرنجم بیشتر آسیب ببیند از این رو با وزنه ۱۵۶ کیلوگرم و حتی وزنه کمی بود شروع کردم بخاطر همین مسئله از حریفان عقب افتادم.

بیرالوند در خصوص رقابت سنگین حرکت دوضرب خاطرنشان کرد:رقابت در حرکت دوضرب خیلی شدید ونفس گیر دنبال شد. حریفانم یک کیلو، یک کیلو به وزنه ها خودشان اضافه می کردند. اگر هر وزنه ای از دستم می افتاد نمی توانستم به مدال برسم . وزنه ۲۰۱ کیلویی را هر طور شده بود بالای سر بردم و کم نگذاشتم تا جایی که خیلی اذیت شدم.

وی ادامه داد: برای کسب مدال طلا به مسابقات جوانان جهان در تفلیس آمده بودم و اگر وضعیت آرنجم خوب بود می توانستم به مدال طلا برسم.

بیرالوند در خصوص مدال آوری سایر وزنه برداران تیم ملی جوانان در روز های بعدی مسابقات گفت: من به مدال برنز رسیدم ولی مسلما در ادامه سه وزنه بردار خوب و پر امیدکشورمان با قدرت و روحیه دوچندان به مدال های طلا می رسند تا تیم ملی جوانان به مقام قهرمانی دست یابد.

[ منبع این خبر سایت مهر-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت مهر-ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن با ایمیل khabargroup.info@gmail.com ارتباط برقرار نمایید..

تبلیغات

جدیدترین اخبار ورزشی

تبلیغات