المپیکی‌ها سه شنبه معرفی می‌شوند / تور چین قبل از المپیک مناسب است

المپیکی‌ها سه شنبه معرفی می‌شوند / تور چین قبل از المپیک مناسب است
تعیین تکلیف چهار رکابزن المپیکی در پایان اردوی تدارکاتی سرعین

با گذشت نزدیک به ده روز از برپایی اردوی تدارکاتی تیم ملی دوچرخه سواری کشورمان برای آماده سازی در المپیک در شهر سرعین اردبیل از مصطفی چایچی سرمربی این تیم شرایط ملی پوشان را جویا شدیم.


مصطفی چایچی ضمن اظهار رضایت از برگزاری اردو در این شهر گفت: رکابزنان از چهارشنبه هفته گذشته در اردوی سرعین به سر می برند و قرار است این اردو ۱۵ تیرماه به کار خود پایان دهد. شرایط آب و هوایی این شهر و امکانات مهیا شده برای تمرین رکابزنان بسیار خوب بود و تمرینات خوبی را در این مدت سپری کردیم.


وی افزود: از بین هشت رکابزن دعوت شده به اردوی تیم ملی احد کاظمی پیش از این اردو از حضور در تمرینات تیم ملی و در نهایت اعزام به المپیک انصراف داد. ما از بهنام ملکی رکابزن جوان کشورمان هم برای حضور در اردو دعوت کردیم اما این دوچرخه سوار در مراحل پایانی تور بین المللی ژاپن که ماه گذشته برگزار شده بود دچار آسیب دیدگی شده بود.


وی درباره وضعیت بهنام ملکی و عدم حضورش در تمرینات سرعین، گفت: ملکی به خاطر این آسیب دیدگی زخم هایش دچار عفونت و التهاب شده و در حال حاضر آنتی بیوتیک مصرف می کند و شرایط نامناسبی دارد به خاطر همین نتوانست در اردوی سرعین به ما بپیوندد و حتی احتمالا حضور در تور بین المللی چین را همراه با تیم باشگاهی اش از دست می دهد.


سرمربی تیم ملی دوچرخه سواری کشورمان ادامه داد: طبق اعلام قبلی ما در پایان این اردوی تدارکاتی از میان رکابزنان دعوت شده به اردو چهار نفر را به عنوان نفرات اصلی برای اعزام به المپیک معرفی می کنیم. سه نفر از این نفرات از اعضا اصلی تیم ملی برای المپیک ریو بوده و یک نفر ذخیره است.


وی درباره علت تغییر برنامه اردویی رکابزنان از اروپا به آسیا هم گفت: تصمیم بر این بود تا چهار دوچرخه سوار برتر این اردوها به یک اردوی برون مرزی در ایتالیا اعزام شوند اما در نهایت با دعوت مسئولین تور مطرح چین هایلک تصمیم مان تغییر کرد.


چایچی با بیان اینکه تور چین هایلک از تورهای مطرح دوچرخه سواری آسیا بوده و دعوت آنها از تیم های باشگاهی ایران برای ما ارزشمند است، گفت: تمرین در ارتفاعات ایتالیا برای ما خوب بود اما با بررسی بر روی سیزده مرحله تور چین و در نظر گرفتن شرایط آب هوایی، مسیرها و همین طور جوایز و داشتن امتیاز برای تیم های باشگاهی ایران تصمیم گرفتیم برنامه آخر تمرینی دوچرخه سواران پیش از المپیک را این تور قرار دهیم.


وی با بیان اینکه دو تیم باشگاهی شهرداری تبریز و پیشگامان با ترکیب رکابزنان اعزامی به المپیک راهی تور چین خواهند شد ، گفت: به نظر ما حضور در این تور خوب بوده و می تواند به سطح آمادگی رکابزنان کمک کند. سه نفر نهایی بعد از این تور بین المللی تکلیف شان مشخص شده و راهی ریو می شوند.

#1varzesh #المپیک_2016_ریو #دوچرخه_سواری #۱ورزش

[ منبع این خبر سایت ورزش 1 می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ورزش 1 منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن با ایمیل khabargroup.info@gmail.com ارتباط برقرار نمایید..

تبلیغات

جدیدترین اخبار ورزشی

تبلیغات