پیام ملکیان خرید جدید تیم فوتبال مشهد

اصغر رحیمی سرپرست باشگاه فوتبال مشهد به خبرنگار حوزه فوتبال و فوتسال گروه ورزش باشگاه خبرنگاران جوان،گفت: پیام ملکیان مدافع فصل گذشته تیم فوتبال مقاومت تهران که در این فصل مورد توجه فرهاد کاظمی سرمربی تیم فوتبال مشهد قرار گرفته بود،چند روزی هم در تمرینات این تیم شرکت کرده بود بالاخره مورد تائید سرمربی این تیم قرار گرفت قراراست امروز به طور رسمی قرارداد خود را با این باشگاه به ثبت برساند.
قرارداد این بازیکن با تیم فوتبال مشهد 2 ساله است و وی جزو سهمیه زیر 23سال محسوب می شود.
تیم فوتبال مشهد برای فصل آتی لیگ برتر تاکنون محمدرضاخانزاده،ابراهیم کریمی،رضادرویشی،امیرحسین موسی زاده،عباس کاظمیان،عباس عسگری،ایوب کلانتری،روح الله سیف الهی، فرشادهاشمی، شکرزاده، اصغری،مرتضی رنجبر و مرتضی قدیمی پور را برای لیگ شانزدهم جذب کرده است.
رحیمی افزود: آندره نازاریو دروازه بان 32برزیلی که سابقه بازی در تیم کروزیرو آر اس را در کارنامه فوتبالی خود تجربه کرده است،عصر دیروز به طور رسمی برای نخستین بار در تمرینات این تیم مشهدی شرکت کرد تا حدودی توانست نظر مساعد کادر فنی را جلب کند .
به احتمال زیاد این دروازه بان، تا پیش از اردوی ترکیه قرارداد خود را با باشگاه مشهد برای مدت یک سال ثبت می کند.

انتهای پیام/

[ منبع این خبر سایت باشگاه خبرنگاران-ورزش می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت باشگاه خبرنگاران-ورزش منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن با ایمیل khabargroup.info@gmail.com ارتباط برقرار نمایید..

تبلیغات

جدیدترین اخبار ورزشی

تبلیغات