جیمی جامپ در بازی پرتغال و لهستان

در بازی پرتغال و لهستان ورود یک جیمی جامپ به زمین، بازی را برای دقایقی متوقف کرد. آفتاب‌‌نیوز : در جریان وقت اضافه دوم دیدار تیم های پرتغال و لهستان یک جیمی جامپ برای رسیدن به رونالدو وارد زمین شد که توسط ماموران به بیرون فرستاده شد. 
نکته جالب درباره این جیمی جامپ این بود که با سرعت زیادی به سمت رونالدو دوید و او هم که در دقایق آخر بازی در نیمه دوم یک موقعیت فوق العاده را از دست داده بود، اصلا حال و حوصله توجه به کسی را نداشت! 
این جیمی جامپ که اتفاقا سرعت بسیار خوبی هم داشت وارد زمین شد و سعی داشت که خود را به رونالدو برساند اما با هجوم تعداد زیادی از ماموران امنیتی روبرو شد و ناکام ماند.
به گزارش خبرآنلاین، پس از اینکه ماموران این جیمی جامپ را از زمین به بیرون هدایت کردند داور آلمانی مسابقه با دراپ بال مجددا بازی را به جریان انداخت.
نکته جالب شاید این باشد که بر اساس قانون نانوشته‌ای که وضع شده این بار هم کارگردان تلویزیونی از دادن تصاویر بسته جیمی جامپ خودداری کرد تا کسی تنها بدلیل رسیدن به شهرت هوس دست زدن به چنین کاری را نکند.

[ منبع این خبر سایت آفتاب نیوز-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت آفتاب نیوز-ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن با ایمیل khabargroup.info@gmail.com ارتباط برقرار نمایید..

تبلیغات

جدیدترین اخبار ورزشی

تبلیغات