ضربه به تیم ملی به خاطر دو بازیکن پرسپولیس؟ / خطر داخلی در کمین است!

ضربه به تیم ملی به خاطر دو بازیکن پرسپولیس؟ / خطر داخلی در کمین است! ورزش > فوتبال ملی - زمان کمی تا شروع مرحله مقدماتی جام جهانی 2016 روسیه باقی مانده و بدون شک حمایت از تیم ملی در اولویت است.

احسان خراسانی - خبرگزاری خبرآنلاین؛ جدیدا جریان هایی که در فضای مجازی به راه می افتد به شدت نگران کننده شده است. کمپین شعار دادن علیه مهدی طارمی و رامین رضاییان در بازی ملی چیزی است که حتی اگر اتفاق نیفتد و در حد حرف هم بماند باز هم می تواند ضربه بزرگی به تیم ملی بزند. تیم ملی 11 شهریور در اولین بازی خود باید در ورزشگاه آزادی مقابل قطر قرار بگیرد و مطمئنا حضور تماشاگران یکی از انگیزه های کارلوس کروش و شاگردانش برای یک نمایش قدرتمند خواهد بود. همیشه وقتی به بازی های ملی می رسیم همع تعصبات باشگاهی فراموش می شود. دیگر خبری از آبی و قرمز و زرد یا هر رنگ دیگری نیست و همه برای موفقیت تیم ملی تلاش می کنند. اما همیشه در این بین مشکلاتی هم وجود داشته که این مسئله را با چالش روبرو کرده است. شروع این اتفاقات در زمان مربیگری کروش درست از وقتی بود که مهدی رحمتی از سوی او کنار گذاشته شد. خداحافظی رحمتی باعث شد که جوی علیه کروش و تیم ملی درست شود. طرفداران استقلال در بازی های ملی اعتراض خود را به گونه ای که اصلا برای تیم مفید نبود به گوش کادرفنی می رساندند. با فریاد اسم مهدی رحمتی. تشویقی که هنوز که هنوز است تاثیری روی تصمیمات کروش نگذاشته است و فقط در مقاطعی موجب به وجود آمدن تنش های بی مورد در تیم ملی شد.

اوضاع بعد از جام جهانی 2014 کمی آرام شد و در جام ملت های 2015 فقط صدای حمایت از تیم ملی به گوش می رسید و خبری از این اعتراضات نبود. اما حالا انگار دوباره این ماجرای تکراری قرار است شروع شود. داستانی که بدون شک کمترین سوی هم برای تیم ملی نخواهد داشت. همینطور که این روز ها در خبر ها منتشر شد، جدایی رامین رضاییان و مهدی طارمی از پرسپولیس به شدت باعث ناراحتی طرفداران این تیم شده است. به طوری که آنها زمین و زمان را مقصر جدایی دو ستاره فصل قبل تیمشان می دانند. حتی بار ها شنیده شده که پرسپولیسی ها دعوای کروش و برانکو را عامل رفتن این دو ملی پوش به ترکیه می دانند. داستان جایی نگران کننده تر می شود که بسیاری از تندرو ها عقیده دارند در اولین بازی تیم ملی، حتی علیه کروش هم باید شعار داد! کیروشی که همیشه در ستایش از طرفداران فوتبال در ایران هر چه داشته گفته است، حالا خودش در برابر یک موج نه چندان عقلانی قرار گرفته است.

بدون شک در این مقطع جساس که یکی از بهترین تیم های ملی تاریخ فوتبال کشور با کلی جوان پر ادعا و با انگیزه در راه رسیدن بی دردسر به روسیه قرار دارد، مهم ترین وظیفه همه فوتبال دوستان حمایت کردن است. این توهین ها اگر در بازی های ملی ادامه داشته باشد به نوعی توهین به تیم ملی تلقی می شود و این یعنی یکی از بزرگترین دلخوشی های کروش که سکو هاست، کم کم از بین می رود. درست شدن چنین جوی نه تنها بازیکنان تیم را نا امید می کند، بلکه می تواند خیلی هم به نفع رقبا باشد. از نظر اکثر کارشناسان تیمی که الان کروش در اختیار دارد، پتانسیل این را دارد که خیلی راحت و بی دردسر به جام جهانی 2018 روسیه برسد و حتی به فرا تر از این ها یعنی صعود از گروه خودش در جام جهانی فکر کند. پس با این تیم همدل و یکدست، از این جا به بعد همه چیز دست تماشاگرانی است که با حمایت های خود می توانند خیلی چیز ها را عوض کنند. درست مثل روزی که ایران 10 نفره با حمایت 100 هزار نفر در آزادی کره را شکست داد و غیرممکن را ممکن کرد. پس اگر حمایت از تیم ملی در اولیت قرار بگیرد، هیچ چیز از این تیم بعید نخواهد بود.

41257

 

 

کلید واژه ها: مسابقات انتخابی جام جهانی2018 - کارلوس کروش - تیم ملی فوتبال ایران - جام جهانی -

[ منبع این خبر سایت خبرآنلاین ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت خبرآنلاین ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن با ایمیل khabargroup.info@gmail.com ارتباط برقرار نمایید..

تبلیغات

جدیدترین اخبار ورزشی

تبلیغات