ناوالکا: شایسته تمجید هستیم


به گزارش "ورزش سه"،‌ لهستان شب گذشته در ضربات پنالتی مقابل پرتغال شکست خورد و نتوانست به نیمه نهایی رقابت ها صعود کند. این در حالی بود که رابرت لواندوفسکی در دقیقه 2 تیمش را پیش انداخته بودولی لهستان نتوانست برتری خود را حفظ کند و رناتو سانچز کار را به تساوی کشاند. در نهایت بازی به ضربات پنالتی کشید و لهستان از رقابت‌ها کنار رفت.

 


ناوالکا در این رابطه گفت:" از این بابات خیلی ناراحتیم. بازیکنان من با تمام وجود در این بازی ظاهر شدند. آنها شایسته تمجید به خاطر بازی خوبشان در این بازی و کل رقابت‌ها هستند. اتفاقات مثبتی در این رقابت‌ها رخ داد. مثل اینکه ما حتی یک بازی هم نباختیم. ما از رقابت‌ها حذف شدیم ولی انتظارات از ما بالا بود. در حال حاضر ناراحت هستیم ولی این طبیعی است. زمان آنالیز بازی‌هاست ولی در حال حاضر به خاطر دستاوردمان باید خوشحال باشیم. نکات مثبت و منفی زیادی وجود دارد. این گام اول بود و حالا باید گام دوم را برداریم."


[ منبع این خبر سایت ورزش3 می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ورزش3 منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن با ایمیل khabargroup.info@gmail.com ارتباط برقرار نمایید..

تبلیغات

جدیدترین اخبار ورزشی

تبلیغات