مشکل تیموریان با پیکان؛ پیشنهاد 500 میلیون تومانی!

مشکل تیموریان با پیکان؛ پیشنهاد 500 میلیون تومانی! ورزش > لیگ برتر - تیموریان فصل گذشته برای نیم فصل 800 میلیون تومان با سایپا قرارداد بست و طبیعتا حالا قرارداد 500 میلیون تومانی باب میلش نباشد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ باشگاه پیکان خواهان جذب آندرانیک تیموریان است. کاپیتان تیم ملی پیشنهاد خاصی از خارج از ایران ندارد، مگر اینکه بخواهد راهی شرق آسیا شود. برای آندو سفر به شرق و بازی در آنجا، در آستانه مرحله نهایی انتخابی ریسک است. سن و سال آندو بالا رفته و بهتر از هرکسی می داند این سفرهای طولانی می تواند روی عملکردش چه تاثیری داشته باشد. ماندن در ایران برای تیموریان بهتر از هر اتفاق دیگری است. او دوست دارد در تهران بازی کند و به شهرستان هم نرود. این تصمیم باعث شده تا او در تصمیم گیری اش با محدودیت هایی روبرو باشد. تیموریان دوست داشت به استقلال بازگردد اما منصوریان او را نخواست. تیموریان به پرسپولیس هم که نمی توانست برود. سایپا هم سال گذشته تجربه خوبی از کار با این بازیکن نداشت چراکه در بیشتر بازی های نیم فصل دوم مصدوم بود. در حال حاضر پیکان جدی ترین مشتری تیموریان است اما این باشگاه با محدودیت های مالی روبروست. آندو در چند فصل گذشته لیگ جزو گرانترین بازیکنان بوده و به همین دلیل هنوز هم توقعات مالی اش بالاست. خبرهای رسیده از باشگاه حکایت از این دارد که آنها حاضر هستند برای یک فصل 500 میلیون تومان به تیموریان بدهند ولی این بازیکن رقم پیشنهادی را فعلا نپذیرفته است. به گفته پیکانی ها آندو پس از گرفتن پشنهاد این باشگاه، هنوز به آنها پاسخی نداده است ولی گویا مشکل او مبلغ قرارداد است. تیموریان فصل گذشته برای نیم فصل 800 میلیون تومان با سایپا قرارداد بست و طبیعتا حالا قرارداد 500 میلیون تومانی باب میلش نباشد. هیچ بعید نیست با این شرایط آندو سختی زندگی در شهرهای دیگر را به جان بخرد و به پیشنهادهای شهرستانی اش هم فکر کند.

 

252 43

 

کلید واژه ها: آندرانیک تیموریان -

[ منبع این خبر سایت خبرآنلاین ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت خبرآنلاین ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن با ایمیل khabargroup.info@gmail.com ارتباط برقرار نمایید..

تبلیغات

جدیدترین اخبار ورزشی

تبلیغات