کولینا یا مرک در راه تهران

فریدون اصفهانیان در گفت‌وگو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، در مورد حضور یک داور بازنشسته اروپایی برای برگزاری کلاس‌های توجیهی اظهار داشت: درابتدای کار به سراغ بهارمست داور ایرانی ساکن ایالات متحده و عضو کمیته داوران فدراسيون این کشور رفتیم که با عذرخواهی خبر داد نمی‌تواند بیاید.

وی ادامه داد: به خاطر همین به سراغ داوران ممتاز اروپا آمدیم که پس از بازنشستگی همچنان در داوری مانده و مشغول تدریس هستند.

اصفهانیان در پایان بی آن که به داور مزبور اشاره کند تاکید کرد: در حال مذاکره با یکی دو گزینه هستیم تا پس از توافق برای برپایی کلاس‌های توجیهی و آ موزش داوران به تهران بیاید.

در کنار توضيحات اصفهانیان یکی از اعضای داوری به نام مارکوس مرک آلمانی و کولینای ایتالیایی اشاره کرد که برای این کلاس‌ها که در تاریخ دوازدهم تا چهاردهم مرداد برگزار می‌شود کاندیدا هستند و به خاطر روابط فدراسيون با تشکیلات فوتبال ایتالیا احتمال زیادی دارد کولینا مسافر تهران شود.

انتهای پیام/

[ منبع این خبر سایت میزان-ورزش می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت میزان-ورزش منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن با ایمیل khabargroup.info@gmail.com ارتباط برقرار نمایید..

تبلیغات

جدیدترین اخبار ورزشی

تبلیغات