آهای "پهلوان" خوابت برده ؟! / چه کسی دست مربی فلج شده را خواهد گرفت؟

ابراهیم ریگی
رفته بود برای 3 فرزندش نان مربیگری ورزشی سر سفره محقرش بیاورد اما یک حادثه شوم حالا او را فلج کرده ... لمسِ لمس....

روی تو حساب کرده اند. چون تو لقب پهلوان را یدک می کشی ... گوش هایت شکسته و مردم از تو توقع دیگری دارند. منتظرند خم شوی دستشان را بگیری و آنها به بودنت افتخار کنند. باید ثابت کرد که کشتی ورزش پهلوان ها و جوانمردهاست نه ورزش یکی دو خلافکاری که حرمت گوش شکسته شان را ندانسته اند!


چیزی به پایان ماه رمضان نمانده ... چه فرصتی بهتر از این و چه ثوابی بالاتر از کمک به یک هم نوع ... کمک به یک مربی ورزش... علی الخصوص کسی که باور دارد جامعه کشتی قبل از اینکه ورزشکار باشند و قهرمان ، پهلوانی آموخته اند و دست گیری از نیازمند.


فرقی نمی کند کشتی یا ژیمناستیک یا هر ورزش دیگر ... مهم این است یک نفر روی زمین افتاده و دستش را به طرف تو گشوده ... از تو کمک میخواهد.  نقدی یا اگر دستت می رسد رابطه ای ، تماسی ، تلفنی و یا سفارشی ....


این بار یک حادثه تلخ برای مربی ژیمناستیک جنوب شرق ایران... ابراهیم ریگی جوان ورزشکار و مربی ژیمناستیکی که 15 سال خاک ورزش سیستان و بلوچستان را خورده است.


مثل همه ما به امید کسب روزی حلال از خانه خارج شد و برای چندرغاز حقوق مربیگری روی اسباب فرسوده و غیر استاندارد ژیمناستیک رفت تا به شاگردانش پشتک و وارو بیاموزد اما سقوط با گردن روی بخش فلزی دستگاه ، باعث شد تا ابراهیم قطع نخاع شود و از 21 شهریور 94 تا به امروز ، جوان رعنا و مرد خانواده ، بابای 3 بچه قد و نیم قد دراز به دراز روی زمین بیافتد!


ابراهیم فلج شده ... بدنش لمس است و دستش از همه جا کوتاه ....


rigi 4099f


قوم و خویش ماشین قسطی اش را فروختند و خرجش کردند افاقه نکرد. پیش پرداخت مسکن اش را پس گرفتند و به حساب دکتر و بیمارستان ریختند اثر نکرد و حالا هیچ بهتر بگویم" صفر" موجودی حسابشان است!


اگرچه ابراهیم هیچ فرقی با هزاران نفری که اسیر تخت بیمارستان و بی پولی هستند ندارد و همه شان خانواده دارند و زن و بچه ! اما این بار از اهالی کشتی کمک خواسته شده تا هر طور که می توانند به او کمک کنند. امیدشان به گوش شکسته هاست و دلخوش به جوانمردی اهالی تشک زرد.


حق هم دارند .... جای خوبی آمده اند . اینجا دیار پوریای ولی است. تختی و خاطره بوئین زهرایش .... آن رئیس فدراسیونی که با لباس مبدل و قیافه تغییر کرده به خانواده های فقیر کمک می کرد اهل خانواده کشتی است ... یا آن قهرمان المپیکی که دست به خیر دارد و .....گروه کشتی سایت 1ورزش ، حسب وظیفه از طریق مدیران برخی هیئت های ورزشی استان ، موضوع آسیب دیدگی جدی ابراهیم ریگی مربی ژیمناستیک سیستان و بلوچستان را بررسی و تحقیق نمود و نهایتا صحت موضوع و شدت نیاز این مربی جوان به کمک اهالی کشتی برای ما اثبات گردید. لذا با انتشار این مطلب ، دین خود را ادا نموده و امیدواریم خانواده بزرگ کشتی این بار نیز در این حرکت خیر پیشقدم شوند.

#1varzesh #کشتی_آزاد #کشتی_پهلوانی #کشتی_فرنگی #۱ورزش

[ منبع این خبر سایت ورزش 1 می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ورزش 1 منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن با ایمیل khabargroup.info@gmail.com ارتباط برقرار نمایید..

تبلیغات

جدیدترین اخبار ورزشی

تبلیغات