دل‌بوسکه به همکاری‌اش با ماتادورها خاتمه داد

ویسنته دل‌بوسکه
سرمربی تیم ملی اسپانیا بعد از ناکامی تیمش در یورو ۲۰۱۶ دیگر تمایلی به هدایت ماتادورها ندارد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از نشریه مارکای اسپانیا، ویسنته دل‌بوسکه، سرمربی تیم ملی اسپانیا در مذاکراتی که با آنخل ماریا ویار، رئیس اتحادیه فوتبال اسپانیا داشته به او گفته است که دیگر قصد ندارد تیم ملی کشورش را هدایت کند.

شاگردان دل‌بوسکه در هفته جاری با شکست مقابل ایتالیا از مرحله یک هشتم نهایی یورو 2016 حذف شدند و این مربی اسپانیایی هم گفت که به زودی با رئیس اتحادیه فوتبال اسپانیا درباره آینده‌اش صحبت خواهد کرد.

اکنون مارکا نوشته است که مذاکراتی میان دل‌بوسکه و ویار صورت گرفته است و سرمربی پیشین رئال مادرید تصمیمش را به اطلاع رئیس اتحادیه فوتبال اسپانیا رسانده و او نیز به تصمیم دل‌بوسکه احترام گذاشته و آن را پذیرفته است، اما قرار شده که این موضوع تا جلسه بعدی مجمع اتحادیه فوتبال اسپانیا که در تاریخ 15 جولای (25 تیر) برگزار می‌شود، علنی نشود.

مارکا همچنین نوشته است تصمیمی که دل‌بوسکه اتخاذ کرده صرفاً به دلیل ناکامی تیم او در یورو نبوده است و وی از ماه دسامبر تصمیم خود برای پایان دادن به همکاری‌اش با ماتادورها در پایان یورو را به اطلاع ویار رسانده است، اما رئیس فدراسیون فوتبال اسپانیا در آن زمان از دل‌بوسکه درخواست کرده که عجولانه تصمیم نگیرد و بعد از یورو درباره این موضوع صحبت کنند، هرچند که نظر سرمربی پیشین رئال هرگز تغییر نکرد.

خبر مهم دیگری که مارکا داده این است که ویار از هم‌اکنون سرمربی بعدی تیم ملی اسپانیا را هم انتخاب کرده که او خواکین کاپاروس، سرمربی پیشین تیم‌های گرانادا، لوانته، مایورکا، سویا، بیلبائو، سویا و دپورتیوو لاکرونیاست. طبق ادعای مارکا قرار است در تاریخ 19 جولای (29 تیر) مراسم معارفه کاپاروس برگزار شود.

انتهای پیام/

[ منبع این خبر سایت تنسیم ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت تنسیم ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن با ایمیل khabargroup.info@gmail.com ارتباط برقرار نمایید..

تبلیغات

جدیدترین اخبار ورزشی

تبلیغات