نظر ولاسکو درباره بازگشت دوباره‎اش به ایران

سرمربی تیم ملی والیبال آرژانتین از تیم ملی والیبال کشورمان تمجید کرد و گفت که تیم تحت‌هدایت لوزانو تیمی قدرتمند است. خبرگزاری میزان: خولیو ولاسکو در نشست خبری پیش از آغاز هفته سوم لیگ جهانی والیبال در تهران اظهار داشت: من و رائول لوزانو (سرمربی تیم ملی والیبال ایران) کارمان را در یک روز و یک شهر آغاز کردیم. مربیانی که در سمت چپ من نشسته‌اند (سرمربیان صربستان و ایتالیا) نیز بازیکن و دستیار من در سال‌های دور بوده‌اند.

وی همچنین به شوخی از ناظر فدراسیون جهانی والیبال که او را پیر (باتجربه) خطاب کرده بود، تشکر کرد.

ولاسکو از حضور دوباره در کشورمان ابراز خرسندی کرد و گفت: حضور مجدد در ایران برای من یک لحظه احساسی خاص بود. من دوستان زیادی را دوباره در ایران توانستم ببینم. همسرم نیز با من به تهران آمده است، چون حضور در ایران برای ما لحظاتی به یادماندنی بود.

سرمربی تیم ملی والیبال آرژانتین تصریح کرد: بازی اول ما مقابل ایتالیاست و یک دیدار تماشایی و خوب خواهد بود. صربستان نیز هر شش بازی خود را برده است و حریف سختی خواهد بود. جدال با تیم ملی ایران نیز برای من بسیار جالب خواهد بود، چون ایران تیم قدرتمندی است و ما را در هفته نخست لیگ جهانی شکست داده است. همچنین برای من حضور مجدد مقابل تماشاگران ایرانی بسیار مهم است.

[ منبع این خبر سایت فردانیوز-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت فردانیوز-ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن با ایمیل khabargroup.info@gmail.com ارتباط برقرار نمایید..

تبلیغات

جدیدترین اخبار ورزشی

تبلیغات