عضو تیم ملی تکواندو:ملی پوشان کشور ازهیچ تلاشی برای افتخار آفرینی در المپیک دریغ نخواهند کرد

سجاد مردانی در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با اشاره به آمادگی تیم ملی برای حضور در رقابت های المپیک ریو در محل اردوی آماده سازی تیم ملی در سالن جهاد کشاورزی استان خوزستان اظهار کرد: باتوجه به برنامه ریزی های صورت گرفته از سوی فدراسیون و کادر فنی تیم ملی، تا پیش از رقابت های المپیک در چند استان اردوی آماده سازی برپا کرده و با ورزشکاران مطرح هر استان تمرینات مشترکی را برگزار می کنیم.
وی افزود: این اردوهای آماده سازی هم برای اعضای تیم ملی یک تمرین مفید محسوب می شود و هم تکواندو کاران استان ها می توانند از تجریبات ملی پوشان بهره ببرند.
عضو تیم ملی تکواندو ادامه داد: تا آغاز بازی های المپیک حدود 50 روز دیگر باقی مانده و تیم ملی کشور در شرایط مطلوبی به سر می برد و می توانیم با آمادگی کامل وارد این رقابت ها شویم.
وی بیان کرد: امید است که مردم کشور که همواره یکی از حامان اصلی ورزشکاران ملی پوش بوده اند در این موقعیت حساس نیز ما را در دعای خیر خود بی نصیب نگذارند.
اردوی آماده سازی تیم ملی تکواندو کشور برای حضور در رقابت های المپیک 2016 ریو از هفتم تا دهم تیرماه در سالن فریدنیا جهاد کشاورزی استان خوزستان برپاشده و در این مدت اعضای تیم ملی با تکواندوکاران خوزستانی تمرین مشترک برگزار کردند.
فرزان عاشورزاده، آرمین هادی‌پور، مهدی خدابخشی، مسعود حجی‌زواره، سجاد مردانی و امید عمیدی اعضای تیم ملی تکواندوی کشورمان هستند که هدایت این تیم برعهده بیژن مقانلو به عنوان سرمربی و مهدی بی باک و مهرداد یوسفی به عنوان مربی است.
تیم ملی تکواندوی ایران در گروه مردان توسط فرزان عاشورزاده در وزن 58- کیلوگرم، مهدی خدابخشی در وزن 80- کیلوگرم و سجاد مردانی در وزن 80+ کیلوگرم سهمیه المپیک ریو 2016 را کسب کرد.
6065/7152

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن با ایمیل khabargroup.info@gmail.com ارتباط برقرار نمایید..

تبلیغات

جدیدترین اخبار ورزشی

تبلیغات