شاهد تقابل مربیان جوان و با تجربه در هفته سوم لیگ جهانی خواهیم بود

به گزارش ایرنا، وویچیچ سایکا پنجشنبه شب در نشست خبری قبل از آغاز هفته سوم لیگ جهانی، افزود: از سوی دکتر آری گراسا رییس فدراسین جهانی والیبال به تهران آمدم و از تلاش های محمدرضا داورزنی رئیس فدراسیون والیبال ایران برای تدارک و میزبانی این رقابت ها تشکر و قدردانی می کنم.
نماینده و ناظر فدراسیون جهانی والیبال در هفته سوم لیگ جهانی گفت: مسابقات این هفته سوم لیگ جهانی در تهران یک ویژگی خاص دارد که تقابل تجربه و جوانی مربیان است.
وی تصریح کرد: دو تیم ایتالیا و صربستان از سرمربیان جوانی استفاده می کنند و در مقابل هدایت تیم های ایران و آرژانتین را لوزانو و ولاسکو بر عهده دارند که مربیان با تجربه ای هستند.
وویچیچ سایکا گفت: میزبانی ایران در والیبال، زبانزد جهان است و یقین دارم که هواداران از شش بازی هفته سوم لیگ جهانی در تهران لذت خواهند برد.
هفته سوم لیگ جهانی والیبال از جمعه شب با دیدار تیم های ملی ایتالیا و آرژانتین در سالن 12 هزار نفری مجموعه ورزشی آزادی آغاز می شود.
تیم های ملی والیبال ایران و صربستان نیز دیگر دیدار این هفته از رقابت ها را در سالن فوق برگزار خواهند کرد.
شبد **9122** 3404

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن با ایمیل khabargroup.info@gmail.com ارتباط برقرار نمایید..

تبلیغات

جدیدترین اخبار ورزشی

تبلیغات