مسئولان گسترش فولاد این بار موافقت می کنند؟/ بنیان دیزل میزبان تراکتوری ها خواهد شد؟


به گزارش "ورزش سه"، پس از اینکه مشخص شد تراکتورسازان در هفته های ابتدایی لیگ برتر نمی توانند در زمین خود به میدان بروند گمانه زنی ها در رابطه با ورزشگاهی که میزبانی این تیم را برعهده خواهد داشت آغاز شد، البته مطمئنا تمایل خود تراکتوری ها بازی در زمین بنیال دیزل خواهد بود، زمین اختصاصی تیم گسترش فولاد که از کیفیت بالایی برخوردار است.


با توجه به شرایط موجود تمایل تراکتورسازان، مجموعه مدیریتی گسترشی ها تاکنون در این باره اظهارنظری نداشته اند و نظر نهایی خود را در این باره اعلام نکرده اند، البته این احتمال وجود دارد که با توجه به عدم درخواست رسمی تراکتورسازان، گسترشی ها نیز در این باره به بیان نظر خود نپرداخته اند.


البته در این باره ذکر این نکته خالی از لطف نیست که مسئولان گسترش فولادی ها پیش از این موضع خود را برای میزبانی از بازی های تیم های دیگر این استان اعلام کرده بودند و جواب منفی آنها ممکن است این بار در رابطه با بازی های ابتدایی تیم تراکتورسازی جاری شود، گسترشی ها پیش از این نشان داده اند که کیفیت زمین بنیان دیزل برای آنها از اهمیت ویژه ای برخوردار است و به همین دلیل راضی به بازی تیم های دیگر را در این زمین نشده بودند.


نکته دیگر در این باره اینکه شورای تامین استان نیز در فصل قبل با بازی تیم تراکتورسازی در این زمین مخالفت خود را اعلام کرده بود، پس از اتفاقاتی که در دیدار تیم های پرسپولیس و استقلال اهواز در زمین تختی اهواز به وقوع پیوست، مسئولان شورای تامین در استان های مختلف دست به عصاتر عمل کردند و اجازه برگزاری بازی تیم تراکتورسازی را در زمین بنیان دیزل صادر نکرده بودند.


[ منبع این خبر سایت ورزش3 می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ورزش3 منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن با ایمیل khabargroup.info@gmail.com ارتباط برقرار نمایید..

تبلیغات

جدیدترین اخبار ورزشی

تبلیغات