پافشاری رئال مادرید به جذب آلابا

رئالی ها که پیشنهاد قبلیشان برای جذب آلابا از سوی مسئولان بایرن رد شده بود، مبلغ پیشنهادی خود را افزایش داده اند. ورزش سه: رئالی ها که پیشنهاد قبلیشان برای جذب آلابا از سوی مسئولان بایرن رد شده بود، مبلغ پیشنهادی خود را افزایش داده اند.

دیوید آلابا، مدافع چپ بایرن که یک بازیکن چند پسته است، از سال 2011 برای بایرن بازی می کند و پیشرفت او به قدری چشمگیر بوده که در حال حاضر 4 تیم بزرگ را خواهان خود می بیند: رئال، بارسا، یونایتد و سیتی.

رئالی ها از ژانویه گذشته مذاکرات برای جذب آلابا را با بایرن آغاز کردند و چندی پیش اعلام شد که مونیخی ها پیشنهاد 50 میلیون یورویی رئال را رد کرده اند.

طبق ادعای آ اس، مسئولان رئال رقم پیشنهادی خود را به 65 میلیون یورو افزایش داده اند و هنوز پاسخی رسمی از سوی بایرنی ها دریافت نکرده اند. بایرن برای انتقال آلابا رقم 80 میلیون یورو را در نظر گرفته با این حال رئال در تلاش است تا بایرن را به 65 میلیون یورو راضی کند. ستاره اتریشی نتوانست در یورو 2016 در حد انتظارها ظاهر شود و اتریش در همان دور گروهی حذف شد.

[ منبع این خبر سایت برترین ها-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت برترین ها-ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن با ایمیل khabargroup.info@gmail.com ارتباط برقرار نمایید..

تبلیغات

جدیدترین اخبار ورزشی

تبلیغات