حذف 75 درصد بازیکنان لالیگا از یورو 2016!

از 34 بازیکن لالیگایی حاضر در یورو 2016 حالا تنها 11بازیکن در این رقابت ها باقیمانده اند و به تلاش خود در یک چهارم ادامه خواهند داد. ورزش سه: از 34 بازیکن لالیگایی حاضر در یورو 2016 حالا تنها 11بازیکن در این رقابت ها باقیمانده اند و به تلاش خود در یک چهارم ادامه خواهند داد.

لالیگا، تعداد قابل توجهی نماینده در یورو 2016 داشت. 34 بازیکن شاغل در لیگ اسپانیا در قالب تیم های مختلف در یورو 2016 حاضر بودند اما حالا که این رقابت ها به یک چهارم رسیده، 75 درصد از بازیکنان لالیگایی حاضر در این تورنمنت به خانه بازگشته اند.

در دور گروهی، آندونه و رات از رومانی، کونوپلیانکا از اوکراین، آردا از ترکیه و گوئیدتی از سوئد، با حذف تیم های ملیشان مجبور به ترک فرانسه شدند.

در دور یک هشتم نهایی، 18 بازیکن دیگر لالیگایی با یورو وداع گفتند. پس از شکست 2-0 اسپانیا از ایتالیا، سرخیو ریکو، خوان فران، راموس، پیکه، بارترا، سن خوزه، آلبا، بوسکتس، برونو، کوکه، اینیستا، واسکز، آدوریس و نولیتو با یورو خداحاظی کردند. 4 بازیکن دیگر نیز از تیم کرواسی بودند که پس از شکست 1-0 از پرتغال با جام وداع گفتند: مودریچ، راکیتیچ، کوواچیچ و کوپ.

از امشب دور یک چهارم نهایی یورو با جدال پرتغال و لهستان آغاز خواهد شد و 11 بازیکن شاغل در لالیگا به تلاش برای رسیدن به نیمه نهایی می پردازند. رونالدو، په په و گومز از پرتغال، کروس، مصطفی و تراشتگن از آلمان، گریزمان و عادل رامی از فرانسه، گرت بیل از ولز، کاراسکو از بلژیک و کریخوویاک از لهستان.

[ منبع این خبر سایت برترین ها-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت برترین ها-ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن با ایمیل khabargroup.info@gmail.com ارتباط برقرار نمایید..

تبلیغات

جدیدترین اخبار ورزشی

تبلیغات