سرمربی تیم ملی والیبال ایتالیا: تلاش می کنیم آمادگی خود را برای این رقابت ها حفظ کنیم

به گزارش خبرنگار ورزشی ایرنا، جیان لورنزو بلیجینی در این نشست افزود: سه مسابقه سخت پیش رو داریم. صربستان تاکنون شکست نداشته است. ایران و آرژانتین هم از تیم های قدرتمند لیگ جهانی هستند.
وی اضافه کرد: هدف اصلی ایتالیا پیشرفت تیمی است و باید بازیکنان ما در لیگ جهانی در کارهای تیمی رشد یابند. هدف دیگر صعود به مرحله نهایی لیگ جهانی والیبال است.
همچنین ووچیچ سایکا از لهستان نماینده و ناظر فدراسیون جهانی والیبال ضمن خیر مقدم به اعضای رسانه ای این نشست گفت: از طرف آری گراسا رئیس فدراسین جهانی والیبال به تهران آمدم و از تلاش های رئیس فدراسیون والیبال ایران برای تدارک و میزبانی این رقابت ها تشکر و قدردانی می کنم.
وی افزود:‌ مسابقات هفته سوم لیگ جهانی در تهران یک ویژگی خاص دارد که تقابل تجربه و جوانی مربیان است. دو تیم ایتالیا و صربستان از سرمربیان جوانی استفاده می کنند و در مقابل هدایت تیم های ایران و آرژانتین را لوزانو و ولاسکو بر عهده دارند که مربیان با تجربه ای هستند.
وی ادامه داد:‌ میزبانی ایران در والیبال نیز زبان زد جهانی است و یقین دارم که هواداران از 6بازی هفته سوم لیگ جهانی لذت خواهند برد.
ورزشی**1379**1210**1027

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن با ایمیل khabargroup.info@gmail.com ارتباط برقرار نمایید..

تبلیغات

جدیدترین اخبار ورزشی

تبلیغات