رونمایی از مهاجمی که می‌تواند طارمی دوم برای پرسپولیس باشد

پرسپولیس به این در و آن در می‌زند برای پیدا کردن جانشینی در اندازه‌های آقای گل فصل پیش. حال آنکه بهترین مهاجمان ایرانی را تیم‌های دیگر جذب کرده‌اند و برانکو هم بر خلاف میلش خواهان جذب مهاجم خارجی شده.

البته که پرسپولیس برای حضور در سه جام و به ویژه بازی در لیگ قهرمانان به دست‌کم دو مهاجم ششدانگ نیاز دارد و قطعا در این پست بازیکن خارجی جذب خواهد شد اما به سود پرسپولیس است که از شهاب زاهدی هم غافل نشود.

مهاجم ۲۱ ساله‌ای که اتفاقا اولین گل فصلش را همین چند روز پیش در اولین بازی تدارکاتی پرسپولیس- برابر تیم پاراگ- به ثمر رساند و پیش از این هم نشان داده بود که چارچوب‌شناسی را خوب بلد است. بدون شک تجربه اندک او برای موفقیت تیمی در قواره پرسپولیس کفایت نمی‌کند اما با یادآوری آنچه طارمی را از لیگ یک به آقای گلی لیگ برتر رساند، به موفقیت شهاب زاهدی هم می‌توانیم امیدوار باشیم.

او با این توانایی و انگیزه‌ می‌تواند طارمیِ دوم پرسپولیس باشد و بازیکن ثابت این تیم در خط حمله؛ به شرطی که به او هم به اندازه طارمی و دیگر مهاجمان فرصت بدهند.

[ منبع این خبر سایت الف-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت الف-ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن با ایمیل khabargroup.info@gmail.com ارتباط برقرار نمایید..

تبلیغات

جدیدترین اخبار ورزشی

تبلیغات